Dom jego dziadków okazał się pełen tajemnic. Ten mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że podczas renowacji domu, odkryje pod dywanem tajemniczą skrytkę. Gdy otworzył sejf, oniemiał.

Znalezienie kolekcji biżuterii i innych wartościowych przedmiotów zmieniłoby życie każdego z nas. Niestety, w Polsce, zazwyczaj można się spodziewać, że na marzeniach się to skończy. Za to amerykańskie domy… te mogą skrywać wiele skarbów. Pewien mężczyzna z Tennessee dostał w spadku po dziadkach dom i postanowił trochę go odświeżyć. Jakie było jego zdziwienie, kiedy pod podłogą jednego z pokojów odkrył sejf

Ten dom zmienił ich w poszukiwaczy skarbów

Użytkownik Reddita o nicku Evilenglish opisał na forum swoją niesamowitą przygodę. Sprzątając dom, który odziedziczył po dziadkach, podniósł w jednym z pokojów dywan. Okazało się, że pod nim znajdowała się tajemnicza skrytka. Kiedy mężczyzna ją otworzył, okazało się, że w niej ukryty jest sejf, z bardzo skomplikowanym zamkiem. Evilenglish próbował sam go rozbroić, ale w końcu poddał się i wezwał specjalistę. 

Przez cały ten czas dokładnie dokumentował ten proces, by móc podzielić się nim w Internecie. Ślusarz na całe szczęście dotarł szybko i jemu udało się poradzić sobie  z sejfem. Kiedy zamek w końcu został usunięty, wszyscy mieli już bardzo napięte nerwy. Pierwszą rzeczą, którą zobaczyli, były niestety… zalane wodą cegły. To nie mogło być jedynym, co skrywał ten dom!

Niespodziewane bogactwo

Evilenglish nie poddał się jednak. I całe szczęście, bo po odsunięciu cegieł ich oczom ukazały się prawdziwa kapsuła czasu! Pierwszą wyciągniętą z niej rzeczą był album z kolekcją monet z lat 30. Okazał się, że babcia bohatera zdążyła uzbierać więcej monet, niż on był świadomy, dziedzicząc dom. 

Kolekcja zabytkowych monet nie była jedyną rzeczą, którą skrywał sejf. Evilenglish znalazł również skrzyneczkę skrywająca w sobie biżuterię oraz… 3 sztabki złota!

Bohater postanowił podzielić się swoim odkryciem na Reddicie. Jego historia tak szybko stała się tak popularna, że jest powtarzana w mediach nieustannie. Prawdopodobnie ze względów bezpieczeństwa, jego profil i tak historia nie są już dostępne na tej stronie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dom
http://universityfox.com

Co wy byście zareagowały, gdybyście znalazły coś takiego w podłodze?

dom
http://universityfox.com

Wszystkie skarby. 

dom
http://universityfox.com

Poza materialnym bogactwem, dom skrywa też mnóstwo wspomnień. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Co facet tak naprawdę lubi w kobiecie? 7 mitów na temat męskich upodobań
  3. Dziewczynka wyrzuciła prezent do śmietnika. Mama dała jej nauczkę, którą zapamięta na długo
  4. Przysięga, że nie zrobiła sobie operacji plastycznych. Jej najnowsze zdjęcia są odpowiedzią samą w sobie
  5. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  6. Rodzice panny młodej wywołali u gości weselnych wytrzeszcz oczu. Kupili jej suknię za 800 tys. złotych

źródła: universityfox.com, reddit.com

Poprzedni artykułModne kolory włosów na jesień. To czas odważnych fryzur i intensywnych kolorów
Następny artykułTomasz Karolak wyznał, że „39 i pół tygodnia” będzie hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka. „Serial będzie takim testamentem”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego