Dom remontowany przez pewną parę bardzo ich zaskoczył. Każdy stary budynek ma swoje tajemnice i swoją historię. Jednak takie teorie wydają nam się zwykłą bajeczką rzadko spotykaną w rzeczywistości. Tymczasem ta para odkryła coś naprawdę bardzo niezwykłego!

Partnerzy zabrali się za remontowanie starego domu, którego budowę datuje się na rok 1852. Budynek tracił swoją urodę z biegiem czasu. Nikt o niego nie dbał, ulegał coraz większemu zniszczeniu. Jego renowacja wymagała przedsięwzięcia na dłuższy czas. Para obiecała sobie przywrócić świetność zabytkowemu domowi. Nie mogli się jednak spodziewać, co ich czeka w środku!

Dom pełen tajemnic

Para miała pełny plan architektoniczny swojego domu, którym to sugerowali się, odrestaurowując budynek. Nie było na nim wyrysowane to, co odnaleźli. Stąd jeszcze większe wrażenie wywołał na nich… sekretny pokój. O jego istnieniu nikt nie miał pojęcia, nie był on uwzględniony w planach budynku. Bardzo sprytnie schowane pomieszczenie zaskoczyło nie tylko swoim istnieniem, ale też zawartością!

Patrząc na to, co znajdowało się w pokoju, czyli mnóstwo usypanych butelek po różnych alkoholach, ulotki i dokumenty, ostatni raz pokój ten był używany w czasach słynnej amerykańskiej prohibicji (1920-1933). Para sądzi, że naprawdę nikt kto przebywał w tym budynku później, nie wiedział o istnieniu tajemniczego pokoju. 

Historyczny dom to istna niespodzianka

Para jest zachwycona swoim odkryciem. Jeśli w tym historycznym budynku znajduje się ukryty pokój, który być może kiedyś służył do przechowywania szmuglowanego alkoholu, to co mogą jeszcze znaleźć w ścianach albo innych miejscach? 

W budynku znajdował się kiedyś college, który przeniesiono do obecnej lokalizacji w roku 1927. Od tamtej pory budynek pogrążał się w zniszczeniu – nie widziano dotąd jego ogromnego potencjału. Ciekawe, co jeszcze para architektów odnajdzie w kondygnacjach albo zakamarkach pięknego domu. Sekretny pokój został opublikowany w internecie i od razu zyskał rozgłos. Para założyła konto na Facebooku, na którym zdaje relację z postępów restauracji budynku. Ciekawe, co jeszcze znajdą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

dom
facebook.com Aventine Hall Rebirth

Ten budynek jest naprawdę piękny, od 1970 roku widnieje w amerykańskim rejestrze miejsc historycznych. Jest dwukondygnacyjny, ma spadzisty dach z kopułą, a jego styl jest charakteryzowany na odrodzenie greckie.

 
dom
facebook.com Aventine Hall Rebirth

W środku para znalazła ukryty pokój, a w nim skarby z czasów prohibicji.

dom

facebook.com Aventine Hall RebirthCiekawe, co jeszcze uda im się odkryć?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
  2. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
  3. Znaki zodiaku z niesamowitą intuicją. Ich nie da się oszukać, zawsze wyczują fałsz

Źródło: boredpanda.com

Poprzedni artykułKotlety mielone z jajkiem? Wystarczy ugotowane jajko obtoczyć mięsem i zawinąć w folię. Przepyszne
Następny artykułIwona Pavlović w rudych włosach. Na ostatnim zdjęciu nie ma śladu po kruczoczarnym kolorze
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.