Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dom Katarzyny Figury stoi pusty. Aktorka postanowiła zamieszkać w hotelu
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 12.10.2019 18:54

Dom Katarzyny Figury stoi pusty. Aktorka postanowiła zamieszkać w hotelu

pan młody
screen Facebook @AlwaysHopeCreative

Dom Katarzyny Figury w Trójmieście stoi pusty. Aktorka postanowiła wyprowadzić się ze swojego mieszkania i zamieszkać w hotelu. Co się stało i czy aktorka w końcu odnajdzie swoje miejsce na Wybrzeżu? Gwiazda skomentowała swoją sytuację, padły mocne słowa.

Katarzyna Figura nowy dom odnalazła w Trójmieście, gdzie mieszka od 2013 roku. Niestety, sielanka aktorki nie trwała długo i z powodu kłopotów z mieszkaniem musiała przenieść się do hotelu. O co dokładnie chodzi?

Dlaczego Katarzyna Figura znalazła nowy dom w Gdyni?

Katarzyna Figura już od sześciu lat mieszka w Gdyni. Przeprowadziła się do Trójmiasta po zakończeniu związku z amerykańskim producentem Kaiem Schoenhalsem, który stosował wobec niej przemoc. Aktorka musiała znaleźć nowy dom z dala od agresywnego męża i postanowiła zamieszkać nad Bałtykiem. Para była małżeństwem 12 lat i mają razem dwie córki, które wraz z mamą zamieszkały w Gdyni.

Aktorka została wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej oraz znalazła pracę w gdańskim Teatrze Wybrzeże. Podpisała także kontrakt z luksusowym apartamentowcem Baltiq Plaza, w ramach którego dostała 100-metrowe mieszkanie. Okazało się jednak, że nie jest to wymarzony dom Katarzyny Figury.

Znajomy aktorki zdradził w tygodniku Na żywo, iż wykończenie mieszkania to wielki koszt, którego artystka nie jest w stanie pokryć. Informator tygodnika stwierdził również, że aktorka coraz poważniej myśli o sprzedaży mieszkania.

Gdzie mieszka Katarzyna Figura?

Obecnie Katarzyna Figura mieszka w hotelu My Story Sopot Apartments. Jak tłumaczy swoją decyzję?

– Mieszkam w hotelu My Story Sopot Apartments, bo jestem jego ambasadorem. Mam tam swoje studio, miejsce pracy i wypoczynku – zdradziła aktorka w jednym z wywiadów.

Katarzyna Figura zdecydowała się na kolejne przedsięwzięcia biznesowe, aby podołać finansowo wykończeniu apartamentu. Stała się współwłaścicielką studia filmowego Panika.

katarzyna figura

Katarzyna Figura postanowiła zamieszkać w hotelu.

ile zarabia katarzyna figura

Aktorka nie ma pieniędzy na wykończenie mieszkania w Gdyni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?