Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dom Wałęsy jest nowoczesny i stylowy. Pokazał piękne wnętrza i rodzinę
Robert Głowacki
Robert Głowacki 14.09.2019 12:21

Dom Wałęsy jest nowoczesny i stylowy. Pokazał piękne wnętrza i rodzinę

małżeństwo
fot. Scott Webb, unsplash.com

Dom Wałęsy jest wyjątkowo nowoczesny i stylowy. Polityk na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje z rodziną we własnym mieszkaniu. Wnętrze jest skromne, jednak nie brakuje mu wyszukanego stylu! Wystrój obfituje w rodzinne pamiątki, jednak największą uwagę przykuwa tapeta na ścianie.

Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta pokazał na Instagramie swoje cztery kąty. Polityk pochwalił się zdjęciami ze swojej urodzinowej imprezy, pokazując tym samym, jak mieszka. Dom Wałęsy jest urządzony w nowoczesnym stylu, jednak nie ma tam luksusów, których można byłoby się po nim spodziewać. Jest skromnie i nowocześnie!

Jarosław Wałęsa: dom

Domy gwiazd, a szczególnie tych sceny politycznej zawsze budzą niemałe emocje wśród internautów, a także wyborców. Utarło się, że politycy pławią się w luksusach, a ich domy przypominają wielkie wille, jak z amerykańskich filmów, jednak rzeczywistość zazwyczaj okazuje się zgoła inna. Jarosław Wałęsa pokazał swój dom na Instagramie. Syn Lecha Wałęsy opublikował rodzinne zdjęcie z rodziną, pokazując tym samym, jak wygląda jego dom. Na zdjęciu pozuje w towarzystwie żony i dwójki swoich dzieci.

dom

Jedliście kiedyś tort na śniadanie? Smakuje wybornie, jeśli są z Tobą najważniejsze na świecie osoby. I niestraszne są wtedy nawet kolejne cyferki przewijające się w osobistym kalendarzu życia, bo życie jest piękne. Wszystkiego dobrego na cały piątek. Ja ruszam do pracy. Dziś spotkania z mieszkańcami Sopotu, bo choć urodziny, to kampania w toku. Chcecie mi zrobić prezent? Chodźmy 13 października na wybory! – apeluje na Instagramie Wałęsa.

dom

Gdzie mieszka Wałęsa?

Wałęsa mieszka w rodzinnym Gdańsku, gdzie również dorastał. Jego dom jest skromny, jednak urządzony w pięknym stylu. W mieszkaniu dominują ciepłe koloru brązu, beżu i bieli. Kuchnia jest urządzona nowocześnie, tak samo, jak salon, w którym nie brakuje rodzinnych pamiątek. Na szafce pod telewizorem stoi wiele starych zdjęć, a wnętrze wypełnia wzorzysta, oliwkowa tapeta. Jarosław Wałęsa zadbał o bezpieczeństwo swoich dzieci, toteż przed wejściem na schody stoi barierka, która chroni maluchy przed upadkiem. Dom polityka robi wrażenie!

dom

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty
  3. Piotr Woźniak-Starak pochowany w Fuledzie. Tak wygląda jego niezwykły grób
  4. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała olśniewająco. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  5. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni
  6. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej