Pewna rodzina spełniła swoje największe marzenie i kupiła dom, na który odkładali pieniądze przez bardzo długi czas. Annabell Mickelson, 18-letnia lokatorka domu w serwisie TikTok uwieczniła nagranie z przerażającego odkrycia, które znajdowało się za lustrem. Okazało się, że przed nimi mieszkał tam handlarz narkotyków.

Z pozoru dom nie wyróżniał się niczym specjalnym, jednak po odkryciu tej mrożącej krew w żyłach tajemnicy pogląd rodziny Mickelson na zakupioną w Arizonie posiadłość zmienił się radykalnie. Handlarz musiał dbać o swoje interesy wyjątkowo dobrze.

Dom zamieszkiwał handlarz narkotyków

Kupno domu jest jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu wielu ludzi. Tak też było w przypadku rodziny Mickelson, która po przeprowadzce do nowego miejsca zamieszkania postanowiła dokładnie przebadać, co znajduje się w jego wnętrzu. Z pozoru wyglądał on normalnie i niczym się nie wyróżniał, jednak familia była na tyle ostrożna, że zbadała wszystko, nawet ściany.

Kiedy dokonywali przeszukiwania, odkryli coś, co wzbudziło u nich pewien niepokój. Mowa o lustrze w łazience, które było na stałe przytwierdzone do ściany. Tata Annabell postanowił, że za pomocą specjalnej piły przetnie ścianę znajdującą się za lustrem, by sprawdzić, czy nie ma tam nic podejrzanego.

I bingo! Odkryli coś naprawdę przerażającego. Za lustrem znajdowały się wysokie szafki, a za nimi wgłębienie, w którym było mnóstwo przewodów elektrycznych. W tym momencie na jaw wyszło, że wcześniej mieszkał tutaj handlarz narkotyków.

Diler musiał zadbać o wszystko i bardzo ostrożnie prowadzić swój interes. Przewody należały do kamer zainstalowanych wcześniej w posiadłości. Rodzina postanowiła natychmiast sprawdzić, czy wszystko zostało zabrane i czy handlarz nie zostawił czegoś, co mogłoby ich monitorować. Na szczęście niczego nie znaleźli.

Tajemnica w domu rodziny Mickelson

Rodzina natychmiast przystąpiła do działania i postanowiła pozbyć się z domu niechcianych rzeczy. Ojciec rodziny początkowo nie demontował szafek i kabli, które znalazł za lustrem, by mieć ewentualne dowody w przypadku nieprzyjemności.

Jednak po jakimś czasie uznali, że szafki nie będą potrzebne, zatem postanowili się także ich pozbyć. Tak czy inaczej, trzeba przyznać, że ta historia była bardzo przerażająca.

Jeśli już jesteśmy przy temacie narkotyków, to wspomnijmy historię pewnego znanego aktora, który od wielu lat towarzyszy nam podczas świąt Bożego Narodzenia. Mowa oczywiście o Macaulayu Culkinie, któremu narkotyki zniszczyły życie.

Narkotyki przewijały się przez życie wielu artystów. Kiedyś bardzo szczerego wywiadu udzieliła Agnieszka Chylińska, która przyznała, że w jej życiu także pojawiały się używki. Więcej przeczytacie >tutaj<.

Zobacz wideo:

@annabellmickelsonI’m a little scared!! #hiddenwall #scary #cabinets #twowaymirror #walldestruction #curious #MyRoutine #fyp #viral #wtf #someonehelp #weird #strange♬ Oh No – Kreepa

Rodzina odkryła, że w zakupionym przez nich domu wcześniej mieszkał handlarz narkotyków.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: TikTok

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl