Dom nie miał dla niego żadnego znaczenia w obliczu tego, że mógłby zawieść swoich współpracowników. Nawet Piotr Woźniak-Starak miał kłopoty finansowe, sprawą honoru okazało się dla niego dotrzymanie danego słowa. By sfinansować film, zastawił swój dom, o czym nikomu nie powiedział. 

Mało kto wie, że Piotr Woźniak- Starak do swojego sukcesu doszedł dzięki ciężkiej pracy. Wielu pytało go, dlaczego po prostu nie weźmie pieniędzy od ojca, jednak on chciał zapracować sam na siebie i być niezależnym od bogatej rodziny. Nie chciał zawieść ekipy filmu Bogowie i w tajemnicy przed wszystkimi zastawił swój dom. To było duże ryzyko, do którego przyznał się dopiero po premierze filmu. 

Piotr Woźniak-Starak chciał zapracować na siebie sam. Zastawił dom

Wbrew pozorom będąc jednym z najbogatszych ludzi w Polsce, wcale nie jest łatwiej. Piotr kochał kino i marzył o tym, żeby móc tworzyć coś pięknego. Zaczynał od bycia producentem, niedługo miał zadebiutować jako reżyser. 

Piotr Woźniak-Starak zajmował się produkcją filmu Bogowie. Wszyscy myśleli, że jego pozycja ułatwi mu pracę, jednak nic bardziej mylnego. Próbując zdobyć inwestora za każdym razem musiał liczyć się z komnetarzem, żeby wziąć pieniądze od rodziców. Jednak on chciał zapracować na swój sukces sam. 

Nikt nie wiedział, że jeden z inwestorów wycofał się z produkcji przez co powstanie filmu stanęło pod znakiem zapytania. Piotr nie zastanawiał się długo nad rozwiązaniem. Zastawił swój dom. 

Dom Woźniaka-Staraka i nietypowa sytuacja

Łukasz Palkowski wspomina zaistniałą sytuację w pożegnaniu Piotra Woźniaka-Staraka na antenie DDTVN

– Piotrek zbierał pieniądze na „Bogów” i do każdego inwestora, co poszedł słyszał:, „Dlaczego nie weźmiesz od ojca”. Absolutnie nie wchodziło w grę, żeby brać te pieniądze od ojca. Mieliśmy kłopoty finansowe przy „Bogach”. Jeden z inwestorów się wycofał, wtedy Piotrek zastawił dom. Podziwiam go za to, że dowiedziałem się o tym dopiero po premierze. – opowiada sam reżyser filmu. 

Piotr Woźniak-Starak zginął 18.08 br. na jeziorze Kisajno w wyniku utopienia. Mężczyzna wypadł z rozpędzonej motorówki. 

Zobacz zdjęcia: 

dom
fot. screen uwaga.tvn.pl

Łukasz Palkowski reżyser filmu Bogowie do dnia premiery nie wiedział, że film powstał dzięki temu, że Piotr Woźniak-Starak zastawił swój dom. 

dom
instagram.com@krzysztof_ibisz_official

Producent filmowy pomimo tego, że jego rodzice byli jednymi z najbogatszych Polaków na swój sukces chciał zapracować sam. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  5. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  7. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

źródło: uwaga.tvn.pl

Poprzedni artykułMałżeństwo opublikowało na Twitterze zdjęcie z samolotu, które wywołało burzę. Pasażerka siedziała na fotelu bez oparcia
Następny artykułMiłosny horoskop na wrzesień. Ognisty romans, niespodziewana miłość czy nowy związek?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.