Dom Doroty Szelągowskiej jest już gotowy. Mamy zdjęcia całego wnętrza, które jest bardzo luksusowe. Złoto, stare drewno, kosztowne tkaniny i mozaiki to tylko początek. Gwiazda ma też ogromny taras na dachu i bardzo drogie elementy wyposażenia. Wiemy, co za co zapłaciła najwięcej.

Po wielu miesiącach remontu dom Doroty Szelągowskiej w końcu spełnia jej oczekiwania. Prezenterka osobiście zadbała o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Wnętrza, w których dominuje róż i granat zapierają dech. Już od samego wejścia goście są pod ogromnym wrażeniem.

Dom Doroty Szelągowskiej po remoncie

Dorota Szelągowska raczej unika mówienia o swojej prywatności, ale pokazywanie domu nie jest dla niej problemem. Projektowanie wnętrz to jej największa pasja, ale też i praca, dlatego uważa, że mieszkanie jest jej wizytówką.

dom Doroty szelągowskiej
fot. screen z programu Dzień dobry TVN

Już korytarz robi ogromne wrażenie. Są w nim wielkie lustra i kinowe fotele, które specjalnie dla projektantki wnętrz zostały sprowadzone z innego miasta.

dom doroty szelągowskiej
fot. screen z programu Dzień dobry TVN

W mieszkaniu gwiazdy wszystko musi być perfekcyjne, nawet książki są ułożone kolorami, a na ścianie pod prysznicem znalazły się złote mozaiki za kilka tysięcy złotych. Prezenterka długo zastanawiała się nad tym wydatkiem, ale nic lepiej nie pasuje do marmurów i ścian w kolorze butelkowej zieleni.

Gdzie mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska mieszka w Warszawie, ale ma też dom na Warmii, gdzie odpoczywa. Tam postawiła na minimalizm, ale miejsce w stolicy, gdzie przebywa na co dzień, wymagało ogromnych nakładów finansowych. U gwiazdy nawet rzeczy funkcjonalne, takie jak okap czy kaloryfery muszą być również ozdobą, co nie jest najtańszym rozwiązaniem.

dom doroty szelągowskiej
instagram.com/dotindotin

Za co Dorota Szelągowska zapłaciła najwięcej? Dorota Szelągowska zapłaciła najwięcej za shuttersy, czyli wewnętrzne okiennice. Gwiazda nie podała ceny, ale przyznała, że to najdroższy element jej domu, o którym marzyła od dawna. Choć wszystko prezentuje się luksusowo, to okazuje się, że niektóre z elementów nie były tak drogie, na jakie wyglądają. Prezenterka jest świetna w wyszukiwaniu promocji i atrakcyjnych ofert, dzięki czemu udało jej się zdobyć kilka perełek.

dom doroty szelągowskiej
fot. screen z programu Dzień dobry TVN

Dorota Szelągowska uwielbia swój taras na dachu. Ma tam mnóstwo poduszek i w lecie jest to jedno z jej ulubionych miejsc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Matka i córki zginęły w pożarze kamienicy w Inowrocławiu. Tata: „Córeczki umarły na moich rękach”
  3. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba”
  4. Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Na jaw wyjdą prywatne szczegóły z jej życia
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułZnaki zodiaku osób, które mają największego pecha. Ich przypadki są wyjątkowe
Następny artykułMiss Polski została zamordowana przez psychofana. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.