Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszkała Meghan Markle w USA? Luksusowa willa właśnie trafiła na sprzedaż, jej cena jest zaporowa
Robert Głowacki
Robert Głowacki 07.08.2019 13:05

Gdzie mieszkała Meghan Markle w USA? Luksusowa willa właśnie trafiła na sprzedaż, jej cena jest zaporowa

Dom Meghan Markle
bestluxurypictures.tumblr.com

Dom Meghan Markle w USA jest na sprzedaż. Już teraz można kupić luksusową willę, w której mieszkała księżna Sussex, zanim poznała księcia Harry’ego. Przed przeprowadzką do Londynu, mieszkała w ekskluzywnej posiadłości w samym sercu Los Angeles, a jej sąsiadami były największe światowe gwiazdy! Cena domu księżnej zwala z nóg. Przekonajcie się sami!

Już teraz można kupić willę w Los Angeles, w której wcześniej mieszkała sama księżna Sussex. Jak podaje portal TMZ dom Meghan Markle już czeka na nowego właściciela. Posiadłość jest luksusowa i nie powstydziłaby się jej żadna gwiazda z Hollywood. Cena nieruchomości jest równie hollywoodzka! Jedno jest pewne. Meghan, zanim poznała Harry’ego żyła w ogromnym luksusie.

Dom Meghan Markle

Domy gwiazd zawsze budzą duże zainteresowanie wśród internautów, szczególnie wtedy, gdy są wystawiane na sprzedaż i można je zobaczyć. Księżna Sussex, zanim wstąpiła do rodziny królewskiej, mieszkała w USA, w Los Angeles. Byliście ciekawi, jak mieszkała Meghan Markle, zanim stała się żoną księcia Harry’ego? Okazuje się, że warunki, w jakich żyła przekraczają wszelkie wyobrażenia. Dom Meghan Markle, w którym mieszkała w latach 2011-2013 właśnie trafił na amerykański rynek sprzedaży nieruchomości.

Cena? Posiadłość, w której księżna zamieszkiwała będąc jeszcze żoną Trevora Engelsona to wydatek rzędu 1,8 miliona dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam 7 milionów złotych. Nie ma się co dziwić, dom Meghan Markle jest położony na Highland Avenue, niedaleko Melrose, Fairfax i Hollywood, czyli najbardziej luksusowej i najdroższej części Los Angeles, gdzie zamieszkują wszystkie światowej sławy gwiazdy.

Jak mieszkała Meghan Markle?

Jak wygląda dom Meghan Markle? Posiadłość księżnej jest dwupoziomowa i posiada aż cztery sypialnie z ogromnymi oknami, więc nie można narzekać na brak dziennego światła. Jadalnia znajduje się na świeżym powietrzu, za to wszystkie pomieszczenia są urządzone bardzo stylowo i elegancko. Wszystko jest przemyślanie i gołym okiem widać, że dom został urządzony z pomysłem i nie oszczędzano na niczym. Łazienka jest niemalże cała w marmurach, tak samo zresztą, jak kuchnia.

ZDJĘCIA WILLI ZOBACZYSZ TUTAJ

Cena zwala z nóg, jednak pamiętajmy, że to ogromna willa w Los Angeles, które również rządzi się swoimi prawami. Jeżeli chce się żyć jak gwiazda i wśród gwiazd, to trzeba słono za to zapłacić! Jak tam wasze świnki skarbonki? Ktoś chętny na zakup?

Zobacz zdjęcia Meghan Markle:

dom meghan markle

Dom Meghan Markle w USA trafił na sprzedaż.

dom meghan markle

Jest wart 1,8 miliona dolarów!

dom meghan markle

W przeszłości księżna również żyła w luksusie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczn
  2. Anna Kalczyńska znów jest w ciąży? Opublikowała sugestywny post
  3. Michał Olszański zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dziennikarz zdradził powód
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: plotek.pl