Dominika Grosicka: wiek WAG może was zaskoczyć! Żona słynnego piłkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej zdecydowanie nie wygląda na swój wiek, co potwierdzają jej zdjęcia na Instagramie. Gładka skóra, lśniące włosy i zgrabna figura to jej cechy charakterystyczne, a wiele nastolatek może pozazdrościć jej świetnego wyglądu. Jej syn ma 14 lat, a ona wciąż wygląda bardzo młodo!

Media społecznościowe wywierają szczególny wpływ na nasze życie. Dominika Grosicka z pewnością może pochwalić się wieloma pytaniami od fanek, które wciąż nie mogą uwierzyć, że gwiazda ma w domu nastoletnie dziecko! Czy ona zatrzymała czas swoją urodą i czarem? Dowiedzmy się!

Ile lat ma Dominika Grosicka?

Dominika Grosicka ma 31 lat, a my wciąż zadajemy sobie pytanie: jak to możliwe? Urodziła się 13 maja 1988 roku, choć wcale nie wygląda na swój wiek! Z drugiej jednak strony nie można powiedzieć, że mając powyżej 30 lat już można zastanawiać się nad emeryturą. Gdy w zeszłym roku w swoje urodziny dodała na Instagrama zdjęcie w bikini, nie miałyśmy wątpliwości, że czas się dla niej zatrzymał!

Co na nim widzimy? Przede wszystkim warta uwagi jest jej figura — niejedna kobieta w jej wieku chciałaby mieć tak dobrze wyrzeźbione ciało. Zobaczcie, jakie komentarze zostawiły fanki pod jej postem:

— Jesteś idealnym dowodem na to, że ciało odkrywa się po trzydziestce — możemy przeczytać pod zdjęciem kobiety.

Ten komentarz to tylko jeden z przykładów potwierdzających tezę, że Dominika Grosicka jest zadbaną kobietą.

Dominika Grosicka: wiek gwiazdy zaskakuje również fanów polskiej piłki nożnej. Była modelka wyszła za mąż za Kamila Grosickiego w 2011 roku, mając 23 lata. Od tej pory minęło kilka lat, ale piękna gwiazda mediów społecznościowych nie przestaje zaskakiwać swoją urodą!

Dominika Grosicka — ile ma lat?

Polska WAG jest nie tylko szczęśliwą mężatką, ale również piękną mamą dwójki synów! Sportowe małżeństwo wychowuje razem 6- letnią córkę Maję oraz 14-letniego Marcela! Zdjęcia na Instagramie, które można zobaczyć na profilu Dominiki Grosickiej, nie pozostawiają złudzeń: modelka wygląda jak siostra swojej pociechy!

Zdrowy wygląd żony Grosickiego od zawsze zresztą był dla niej niezwykle ważny, głównie z racji na wykonywany zawód modelki. Choć porzuciła to ciekawe zajęcie w młodym wieku, aby wspierać swojego ukochanego, a następnie dbać o ognisko rodzinne, zamierza wrócić do sesji fotograficznych! W marcu dodała na swoje konto instagramowe zdjęcie z kampanii, promujące kosmetyki na noc globalnej marki Estee Lauder! Czy to oznacza, że piękna wizażystka wróci do kariery modelingowej? Bardzo byśmy tego chciały!

Kamil Grosicki Dominika Grosicka: wiek

Dominika Grosicka: wiek byłej modelki nie świadczy o jej najróżniejszych życiowych przeżyciach, w tym bardzo przykrych. Portal Plotek.pl dotarł do sytuacji, w której piękna wizażystka znalazła się kilka lat wstecz. Choć od ośmiu lat jest żoną Kamila Grosickiego, ceniona WAG urodziła swoje pierwsze dziecko mając niespełna 17 lat! Była bardzo zaskoczona tym faktem, podobnie jak jej ówczesny partner, dla którego wiadomość o dziecku była zaskoczeniem.

Dzisiaj 30-letni piłkarz reprezentacji Polski nie wyobraża sobie życia bez wcześniej wspomnianego Marcela! Swoją mamę traktuje jak przyjaciółkę, czy nawet kumpelkę- jak sama podkreśla. Wczesne urodzenie syna nauczyło Grosicką z pewnością kilku ważnych rzeczy, a gwiazda Instagrama wydaje się być dojrzałą kobietą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Grosicka: wiek
Fot.: dominikagrosicka/ Instagram

Dominika Grosicka: wiek wizażystki jest zaskoczeniem dla wielu osób. My również nie mogłyśmy uwierzyć, ile w tym roku kończy lat!

Dominika Grosicka: wiek
Fot.: dominikagrosicka/ Instagram

31- letnia obecnie gwiazda mediów społecznościowych być może wkrótce wróci do zawodu modelki, który wykonywała z powodzeniem przez wiele lat.

Dominika Grosicka: wiek
Fot.: dominikagrosicka/ Instagram

Jedna z najpiękniejszych polskich WAG wygląda jak nastolatka, choć sama ma nastoletniego syna!

Dominika Grosicka: wiek
Fot.: dominikagrosicka/ Instagram

Dominika Grosicka: wiek byłej modelki to jedna kwestia, ale druga to stan jej śwetnej sylwetki! Tak prezentowała się w lutym 2019 roku!

Dominika Grosicka: wiek
Fot.: dominikagrosicka/ Instagram

W swoje ostatnie urodziny gwiazda czuła i prezentowała się świetnie. Ciekawe, jakie zdjęcia wrzuci z następnych lat?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Była żona Michała Wiśniewskiego poroniła, gdy byli małżeństwem: „Nie ma większego bólu”
  2. Kamil Nożyński, wiek aktora może was zaskoczyć. Równolegle robi też karierę rapera
  3. Pola Raksa miała romans z 11 lat młodszym aktorem. Dziś to on jest największą gwiazdą polskiego kina
  4. Ile lat ma Katarzyna Sokołowska? Ma boskie ciało i nie wygląda na swój wiek

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.