Dominika Gwit opublikowała wideo, na którym trzęsie pośladkami i skacze. Nie wszystkim spodobał się radosny taniec aktorki. To jest już straszne — napisał fan. Instagramowi obserwatorzy gwiazdy są podzieleni, a ich skrajne opinie doprowadziły do niejednej kłótni.

Dominika Gwit należy do grona gwiazd, które akceptują siebie i nie boją pokazywać się w zabawnych sytuacjach. Choć w przeszłości długo walczyła o szczupłą sylwetkę, to końcu postanowiła cieszyć się życiem i porzuciła wszelkie ograniczenia. Aktorka świetnie czuje się w swoim ciele, co pokazała na ostatnim nagraniu. Nie wszystkim jednak przypadło ono do gustu.

Dominika Gwit tańczy i podskakuje

Na ostatnim nagraniu Dominika Gwit chwali się, że podczas wypadu do lasu udało jej się zebrać cały koszyczek grzybów. Dumna gwiazda wykonała z tej okazji niezwykle radosny i energiczny taniec, który spotkał się z różnymi opiniami internautów. Niektórzy jak zwykli docenili optymizm Dominiki, ale na swoim profilu gwiazda ma już stałe grono osób, które wytykają jej wagę i zarzucają, że jej akceptacja jest udawana.

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

-Porażka. Na siłę chcesz być cool, udajesz kogoś, kim nie jesteś.

-Z całym szacunkiem, ale moje oczy nie mogą wyjść z podziwu. To nie jest ani śmieszne, ani zabawne.

-Chciałabym nauczyć się tak kochać siebie, zaakceptować… zazdroszczę.

Gwiazda trzyma się swojej zasady i nie komentuje krytycznych komentarzy. Ma zresztą wielu obrońców, którzy zawsze staną po jej stronie. Wiedzą, że Dominika zmaga się z kilkoma chorobami, które utrudniają jej zrzucenie wagi i doceniają, że mimo wszystko potrafi zachować optymizm i cieszy się życiem.

Na co choruje Dominka Gwit?

Dominika Gwit choruje na zespół metaboliczny, insulinoodporność i ma problemy z tarczycą. Wszystko to powoduje, że gwiazda nie jest w stanie w pełni kontrolować swojej wagi. Jakiś czas temu udało jej się przejść spektakularną metamorfozę i zrzucić aż 50 kilogramów. Niestety, aktorkę szybko dopadł efekt jo-jo i wróciła do poprzedniej wagi.

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit podkreśla, że to nie utrata kilogramów jest dla niej najważniejsza. Jej celem jest przede wszystkim zdrowie i to jest dla niej najważniejsza motywacja. Dzięki takiemu podejściu jest inspiracją dla wielu fanów, którzy zmagają się z podobnymi problemami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Michał Szpak ma psychofankę. Kobieta chciała wrobić go w romans, screeny rozmów są gorące
  3. Hanna Lis cierpi na wstydliwą chorobę. Gwiazda pokazała, co robi z jej twarzą
  4. Urszula Dudziak przeżyła dramat. Jej ukochany zabił się, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”
  7. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś 
Poprzedni artykułUważali, że po ich okolicy grasuje wilkołak. Gdy go złapano, prawda okazała się bardzo smutna
Następny artykułŻycie z samotną matką to dramat. „Taki związek to studnia bez dna”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.