Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
Michał Włoch
Michał Włoch 21.12.2019 12:32

Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom

Dominika Gwit
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit podzieliła się z internautami wrażeniami z przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Jej dom wygląda teraz naprawdę cudownie! Jak gwiazda poradziła sobie ze świątecznymi wyzwaniami?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy z bliskimi na wspólnym śpiewaniu kolęd, jedzeniu rozmowach i słodkim lenistwie. By te wszystkie przyjemne rzeczy mogły nastąpić, każda gospodyni domowa musi wypełnić pewną świecką tradycję — świąteczne przygotowania. Dominika Gwit podzieliła się z internautami tym, jak przystroiła swój dom. Musimy przyznać, że efekt jest na tyle dobry, że Dominika mogłaby stanowić konkurencję dla Doroty Szelągowskiej…

Gdzie mieszka Dominika Gwit?

Uwielbiana przez telewidzów charakterystyczna aktorka dzieli życie pomiędzy dwa miasta. Gdynię, skąd pochodzi i Warszawę, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Dominika Gwit wybrała na uwicie swojego gniazdka stołeczną dzielnicę Mokotów, gdzie mieszka ze swoich partnera i kota. Aktorka dzieli się często zdjęciami z prac w ogrodzie i wydaje się, że dzielnica, w której mieszka zdecydowanie jej odpowiada.

– Dzień dobry Kochani!!! Emocje po premierze powoli opadają, jestem naprawdę szczęśliwa. Wczoraj z tego zachwytu zrobiłam prawie 200 pierogów na Święta ???????? Mieszkanko też już mamy ozdobione ♥️ A u Was jak? Przygotowania już w toku? Całuję Was mocno i życzę miłego dnia! – napisała w poście na Instagramie Dominika Gwit.

Świąteczny dom Dominiki Gwit robi wrażenie

Aktorka poza przygotowaniami kulinarnymi przystroiła swoje mieszkanie rozmaitymi dekoracjami. Aktorka była ubrana w czapkę Świętego Mikołaja spędzać będzie Boże Narodzenie w otoczeniu dodatków, które wielu czytelnikom będą kojarzyć się ze świątecznym nastrojem. W domu Dominiki Gwit znajdziemy dużo pięknych roślin. Róże, które doskonale wyglądają przez cały rok, wsparte zostały przez typowo bożonarodzeniową gwiazdę betlejemską.

Dekoracje uzupełnia makieta obsypanej śniegiem wioski i sosen, oraz dużo interesujących motywów Świętego Mikołaja — rubaszny, brodaty symbol Bożego Narodzenia widoczny jest na torbach z prezentami i pełni rolę stojaka na świąteczne lampki. Dominika nie zapomniała też o tradycyjnym świątecznym stroiku oraz… pasujących do dekoracji stylizacji, gdzie postawiła na kolory jednoznacznie kojarzące się ze zbliżającym się wyjątkowym czasem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Gwit

Dominika Gwit w świątecznym nastroju

Dominika Gwit

Aktorka nie może doczekać się Bożego Narodzenia.

Dominika Gwit

Dominika Gwit w towarzystwie świątecznych dekoracji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci