Dominika Gwit postanowiła wybrać się pod siedzibę legendarnej Trójki, wokół której w ostatnim czasie wybuchły liczne skandale. To, co zastała na miejscu wywołało w niej lawinę łez. W sercu już nie raz, na przestrzeni ostatnich lat miałam żal i smutek. Szedł na nas wielki kordon policji – napisała w swoich wyznaniach artystka. 
 
Dominika Gwit postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tym, jak w rzeczywistości wygląda sytuacja pod siedzibą Trójki. Kiedy aktorka wybrała się z mężem pod miejsce, które wywarło ogromny wpływ na jej życie, naprzeciw parze i pozostałych zgromadzonych stanęła policja. 
 
 
 
Dominika Gwit i Trójka
 
Dominika Gwit z radiową Trójką, jak przyznała w swoim wpisie w mediach społecznościowych, związana była od lat. Kiedy aktorka pracowała w Polskiej Agencji Prasowej, często bywała w rozgłośni robiąc relacje z benefisów artystów. 
 
 
– Podjechaliśmy dziś na Myśliwiecką o godzinie 18, będąc na rowerowej wycieczce. Chcieliśmy popatrzeć na nasze Radio, które właśnie przestaje istnieć. Ludzie palili znicze, Mąż zawiesił czarną wstęgę na znak żałoby, po Radiu, które go ukształtowało – relacjonowała na Instagramie Dominika Gwit. – Chwilę później zaczęli zbierać się ludzie, dziesiątki, setki wiernych Słuchaczy – dodała. Niestety, to co miało zdarzyć się za chwilę, złamało jej serce.
  1. Policja ostrzega Polaków. Pod żadnym pozorem nie można robić jednej rzeczy, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Lekarz zdradza, jaki wpływ na płuca mają maseczki. Nie ma żadnych wątpliwości.
  3. Czym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało’

Trójka otoczona przez policję

Kiedy Dominika Gwit wraz z mężem i innymi osobami stała pod siedzibą Trójki, a z zaparkowanych samochodów leciała piosenka Kazika, na miejsce przybyli policjanci.

– Pojawiła się policja. Coraz więcej policji. Ostrzegali z głośników, że będą spisywać, że jeśli się nie rozejdziemy, użyją środków przymusu bezpośredniego. Odwróciłam się, szedł na nas wielki kordon policji. Otoczyli wejście do Trójki – relacjonowała aktorka.

Jak się okazuje, funkcjonariusze skutecznie odstraszyli tłum. Dominika Gwit długo jednak nie zapomni tego dnia. 

– W końcu wsiedliśmy na rowery i wróciliśmy do domu. Całą drogę płakałam – zwierzyła się artystka. 

Piosenka Kazika Staszewskiego Twój ból jest lepszy niż mój, 22 maja ponownie zwyciężyła w notowaniu Listy Przebojów Trójki. Jednak po odejściu Marka Niedźwieckiego, słynnej audycji nie miał kto poprowadzić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dominika gwit
@dominikagwit, Instagram

Dominika Gwit wybrała się pod siedzibę Trójki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  2. Od czerwca nowy plan znoszenia obostrzeń w Polsce. Będą 3 fazy, wiceminister potwierdził.
  3. ”Fakt”: Rząd nagle przyjął nowy projekt ustawy. Dotyczy rodziców i wypłacanych pieniędzy
  4. Ministerstwo zdrowia właśnie przekazało najnowsze informacje ws. wesel. Podano maksymalną liczbę gości
  5. Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Radosna nowina wyszła na jaw przez przypadek
  6. Andrzej Duda poszedł na zakupy. Nagranie zdobywa popularność a internauci pytają o ceny.

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiany muzyk. Syn przekazał tragiczną wiadomość, fani nie mogą uwierzyć
Następny artykułRząd znosi jedno z największych obostrzeń. Już za kilka dni Polacy odzyskają część normalnego życia
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.