Dominika Gwit jest najbardziej charakterystyczną aktorką na polskiej scenie, co więcej jej życie prywatne i wygląd bez przerwy budzą wielkie zainteresowanie internautów, szczególnie jej waga. W najnowszym wywiadzie aktorka opowiedziała o hejcie, jaki na nią spadł, gdy zaczęła ponownie przybierać na wadze. Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić – wyznała na łamach magazynu VIVA!

Dominika Gwit od zawsze miała problemy z wagą. Kilka lat temu aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i schudła, jednak dopadł ją efekt jo-jo i wróciła do starej wagi, a nawet jeszcze bardziej przytyła. Był to bardzo trudny czas dla gwiazdy, ponieważ musiała ponownie zaakceptować swoją nową figurę, co więcej jej przybraniu na wadze towarzyszył wielki hejt. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym trudnym czasie. 

Ile schudła Dominika Gwit?

Dominika Gwit schudła 50 kilogramów, jednak nie mogła utrzymać efektu na dłużej i szybko wróciła do starej wagi. Ten czas wspomina traumatyczne, ponieważ dodatkowo musiała zmierzyć się z lawiną hejtu, jaka na nią spadła, przez ponowne przybranie na wadze. W najnowszym wywiadzie, dla magazynu VIVA!, jakiego udzieliła wraz z mężem, opowiedziała o tym trudnym dla niej czasie. Okazuje się, ze hejterzy na tyle jej dopiekli, że nie umiała sobie z nimi poradzić. 

– Przeraża mnie jednak to, jak schamiały, i był moment, że przez to cierpiałam. Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Ale potem wszystko się zmieniło, teraz mam to w d**ie – wyznała aktorka. 

Czy Dominika Gwit chce mieć dzieci?

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się na premierze spektaklu, w którym grała gwiazda. Aktorka od razu zaczarowała Wojtka, który zakochał się w niej niemalże od pierwszego wejrzenia. Para w lipcu 2018 roku powiedziała sobie sakramentalne „tak”. W ich małżeństwie świetnie się układa i jak się okazuje, para poważnie rozmyśla nad posiadaniem dziecka. Para zapytana przez dziennikarkę VIVY! o ich marzenia, jednogłośnie stwierdziła, że marzy im się dziecko. 

– Jeszcze dzieciaka będziemy chcieli mieć – wyznała Dominika.

– Nie będziemy chcieli, tylko chcemy. Nie mam dużych marzeń. Kiedyś marzyło mi się, że będę bogaty, zdrowy i przystojny, ale zdałem sobie sprawę, że cokolwiek bym nie wymyślił, Pan Bóg na pewno ma dla mnie lepsze pomysły…. – dodał mąż aktorki. 

Jak się okazuje, może już niedługo Dominika Gwit pochwali się radosną nowiną. Trzymamy kciuki!

Zobacz zdjęcia Dominiki Gwit z mężem:

Dominika Gwit
instagram.com @dominikagwit

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się w teatrze. 

Dominika Gwit
instagram.com @dominikagwit

Rok temu wzięli ślub. 

Dominika Gwit
instagram.com @dominikagwit

Para marzy o dziecku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało