Dominika Gwit chuda? Aktorka w 2014 roku schudła 50 kilogramów. Jej spektakularną metamorfozę obserwowała cała Polska. Dziś Dominika wróciła do dawnej wagi i zapewnia, że czuje się świetnie. Aktorka wzięła również ślub z wymarzonym mężczyzną. Zobaczcie zdjęcia PRZED i PO – robią ogromne wrażenie.

Kilka lat temu głośno było o spektakularnej metamorfozie Dominiki Gwit. Aktorce udało się schudnąć aż 50 kilogramów. Jak schudła i dlaczego wróciła do dawnej wagi? Dominika Gwit chuda? Zobacz stare zdjęcia gwiazdy.

Dominika Gwit chuda

W 2014 roku Internet rozgrzała najbardziej efektowna metamorfoza w polskim show-biznesie. Znana ze swoich krągłości aktorka chudła aż 50 kilogramów. Dominika Gwit chuda? Może ciężko w to uwierzyć, ale na starych zdjęciach celebrytka nie przypomina siebie. Zmiana była na tyle oszałamiająca, że Gwit postanowiła nawet napisać książkę o tym, jak schudła. Niestety aktorkę dopadł efekt jo-jo i wróciła do starej wagi, a książka o tym, jak osiągnęła wymarzoną sylwetkę, wciąż jest w sprzedaży. Jak schudła Dominika Gwit? Dlaczego tak szybko pojawił się u niej efekt jo-jo i jak obecnie czuje się w swoim ciele?

Jak schudła Dominika Gwit?

Podstawą przemiany aktorki była dieta znanego dietetyka Konrada Gacy. W jednym z wywiadów opowiadała jak w 2014 roku otrzymała książkę Gacy. W tamtym czasie celebrytka ważyła 104 kg i była bardzo zdeterminowana, aby zawalczyć o nową figurę.

Dieta Dominik Gwit. Aktorka jadła co cztery godziny, a w skład jej diety wchodziły płatki, jogurty, mięso drobiowe, dużo warzyw i owoców. Gwiazda co 2 tygodnie dostawała przygotowany specjalnie dla niej plan żywieniowy i treningowy.

Podstawą do osiągnięcia sukcesu była systematyczność i cierpliwość, aktorka skrupulatnie stosowała się do zaleceń dietetyka, a jej proces odchudzania trwał 10 miesięcy. Aby osiągnąć tak spektakularny efekt, niezbędne są ćwiczenia. Dominika chodziła na siłownie co drugi dzień, co ważne ćwiczyła pod okiem trenera personalnego, który układał treningi indywidualnie pod jej potrzeby. Treningi celebrytki były połączeniem ćwiczeń aerobowych i siłowych. Dieta opierała się na odpowiednim połączeniu białka, węglowodanów i tłuszczów.

Jakich zasad przestrzegała Gwit w swojej diecie?

  • Regularne posiłki – 4 razy dziennie co 4 godziny.
  • Dominika jadła węglowodany tylko na śniadanie i obiad, a na kolację tylko białko (np. sery twarogowe, jogurty).
  • Na owoce pozwalała sobie tylko w ramach drugiego śniadania.
  • Z diety wyeliminowała sól, cukier i alkohol.
  • Aby polepszyć smak potraw, aktorka używała dużo ziół.
  • Ponadto ściśle przestrzegała gramatur poszczególnych posiłków i nigdy nie podjadała

DOMINIKA GWIT CHUDA. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Gwit chuda
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit przeszła w 2014 wielką metamorfozę.

Dominika Gwit chuda
instagram.com/dominikagwit

Aktorka schudła 50 kilogramów w ciągu 10 miesięcy.

Dominika Gwit chuda
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit chuda? Zdjęcia robią wrażenie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPrzepis na pączki. Jak zrobić pączki? Łatwy i szybki sposób
Następny artykułCo studiowała Kinga Rusin? Wykształcenie dziennikarki zadziwia
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.