Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski spodziewają się dziecka. Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, jakiej płci jest maleństwo. Dopiero wczoraj gwiazda ujawniła, że oczekuje chłopca. Imię dla niego wybrali już dawno temu.

10 sierpnia Dominika zamieściła urokliwe zdjęcie z mężem. „Za kilka miesięcy będziemy we troje” podpisała fotografię, na której ona i Wojciech wyraźnie są w siódmym niebie.

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka: to chłopiec

Bardzo długo nie było wiadomo, jakiej płci jest dziecko Gwit i Dunaszewskiego. Fani celebrytki dopiero wczoraj poznali tę długo oczekiwaną informację. Dominika zamieściła na Instagramie poruszający film.

„Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne!” napisała Dominika. Na nagraniu widzimy, jak przyszła mama zbliża się do dużego kartonu, na jakim przyczepione są różowe, niebieskie i białe kokardy.

Kiedy Gwit otworzyła pudełko, ze środka wysypały się małe niebieskie baloniki oraz jeden ogromny, z napisem niepozostawiającym wątpliwości: „To chłopiec”. Fani mieli do swojej ulubienicy szereg pytań, dlatego niedługo po tym zorganizowała ona serię „Q&A”, odpowiadając na trapiące ich kwestie.

Czy Dominika Gwit wybrała już imię dla synka?

Oczywiście jednym z pytań, które powtórzyło się kilka razy, było: „Wybraliście już imię dla chłopca?”. Gwit, która nie ukrywała, że od czterech lat walczyła z niepłodnością, a ciąża jest spełnieniem jej marzeń i efektem kilkuletnich starań, wyznała:

Już dawno mamy wybrane, ale to nasza słodka tajemnica – napisała w relacji na Instastories. Taką samą odpowiedź usłyszała inna osoba. Za to na pytanie „Rozmawiasz już z nim”? Gwit odpisała „Rozmawiam z nim. Czasem mu śpiewam”.

Pod koniec sierpnia Dominika wyznała, że jest w połowie drugiego trymestru ciąży, który trwa od 14. do 26. tygodnia. Można więc podejrzewać, że maluch urodzi się w okolicach stycznia 2023 roku.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
Fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego „Mam talent!”. Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?
  2. Niepokojące komentarze po występie Sary James. Amerykanie surowo oceniają młodą Polkę
  3. Nietypowy pogrzeb aktora „Barw szczęścia”. Chleb, sól, niespotykany obrządek i kapłani w słowiańskich szatach