Dominika Gwit nie mogła powstrzymać emocji. W poniedziałek nadejdzie wielka chwila, dom aktorki przejdzie oszałamiającą metamorfozę. Już pojawił się kolejny, uroczy akcent do dziecięcego pokoiku. Podekscytowana gwiazda szykuje się do powitania nowego członka rodziny. 

Już za kilka miesięcy Dominika Gwit po raz pierwszy zostanie mamą. Odkąd pod koniec wakacji media obiegła radosna nowina, na Instagramie regularnie pojawiają się wpisy i relacje, które doskonale pokazują, że gwiazda już nie może się doczekać nowej roli.

Chłopczyk rośnie jak na drożdżach, a dumni przyszli rodzice szykują się na jego przybycie. Jakiś czas temu aktorka powiadomiła, że zaczyna kompletować wyprawkę. Teraz jednak dom przejdzie prawdziwą metamorfozę. Wszystko zacznie się w poniedziałek.

Dominika Gwit szykuje się do macierzyństwa. Wkrótce cały dom przejdzie metamorfozę

W jednej z ostatnich relacji Dominika Gwit nie mogła opanować radości. Widok zamówionego dywaniku rozczulił ją tak mocno, że aż pisnęła z zachwytu. Aż szkoda, że uroczy obrazek ze zwierzątkami przez pierwsze miesiące będzie schowany pod komodą z  przewijakiem.

Był to jeden z pierwszych elementów nowego wystroju. Przyszli rodzice już od września zaplanowali urządzanie sypialni i pokoiku dziecięcego i teraz aktorka dosłownie padła w szał zakupów. Z rozpędu obkupiła się też na jesień, fundując sobie parkę i elegancki płaszcz, który okazał się… za duży.

– Ku mojemu zdziwieniu chudnę w tej ciąży, dzidzior rośnie i zabiera mamie – przyznała ze śmiechem, ale stwierdziła, że obszerniejszy ciuch może być sojusznikiem przy stale powiększającym się brzuchu.

Z sypialni zostaną wyrzucone stare meble, a na ich miejsce wejdą nowe i ładne. Na samą myśl o nich aktorce świeciły się oczy. I choć zdaje sobie sprawę, że z planowaniem i urządzaniem nie powinno się śpieszyć, nie ukrywa, jak wielką frajdę sprawia jej zmiana wyposażenia.

– Wszystko bym kupiła! – ekscytowała się.

Dywanik już zagościł w domu, a w poniedziałek przyjedzie dostawa nowiutkich mebli do sypialni. Dominika Gwit wybrała już nawet łóżeczko dla synka, które zamierza zamówić w następnej kolejności.

– Już się nie mogę doczekać, ale czad! – ekscytowała się.

Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Gwit jest w ciąży. Gwiazda opowiedziała o swoich problemach z niepłodnością
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl