Dominika Gwit zyskała popularność dzięki swojej roli w Galeriankach. Jednocześnie rozwijała także swoją karierę dziennikarską i wzięła także udział w Tańcu z Gwiazdami.

Od kiedy stała się rozpoznawalna, musiała mierzyć się z krytycznymi komentarzami dotyczącymi jej figury.

Dominika Gwit chwalona przez fanów

Dominika Gwit nie wypiera się swojego problemu z wagą, któremu poświęciła nawet książkę pod tytułem Moja droga do nowego życia. Choć, jak zapewnia, nie skupia się już na chudnięciu, w ostatnim czasie fani zauważyli pewne zmiany.

Metamorfozę dostrzegli jej obserwujący na Instagramie. Aktorka wrzuciła ostatnio na wspomniany portal fotkę, na której prezentuje się w całej okazałości. Jak zwykle jest uroczo uśmiechnięta od ucha do ucha. Nie to jednak przyciągnęło uwagę jej fanów.

Po zamieszczonej fotografii ewidentnie widać, że Dominika Gwit znów schudła. Choć sama nie pochwaliła się zrzuceniem kilku kilogramów, dostrzegli to jej obserwujący, którzy momentalnie dali o tym znać w sekcji komentarzy.

– Sporo Pani schudła, mega widać różnicę – chwali jedna z fanek.

– Schudła Pani, brawo! Wiem, jak to ciężko – dodaje inna z internautek.

Zobacz post:

Źródło: Instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielki artysta odszedł na zawsze. Lekarze walczyli do końca
  2. Maryla Rodowicz bez makijażu i upiększeń. Teraz widać, jak wygląda naprawdę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl