Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski oczekują na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Gwiazda regularnie zamieszcza posty na swoim profilu na Instagramie, w których informuje fanów o przygotowaniach na narodziny pociechy. Teraz opowiedziała o przełomie w swojej ciąży.

Aktorka stała się ostatnio bardzo aktywna w swoich social mediach, gdzie z chęcią dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności. Jakiś czas temu za pomocą swojego konta na Instagramie poinformowała fanów o tym, jakiej płci jest ich wyczekiwana pociecha. Gwiazda spodziewa się chłopca.

Teraz na swoim profilu w social mediach zdradziła kolejny szczegół dotyczący ciąży. Tym razem Dominika Gwit poinformowała fanów o prawdziwym przełomie i kilku zmianach, jakie zaszły obecnie w jej życiu.

Dominika Gwit poinformowała o przełomowym momencie swojej ciąży

Gwiazda zamieściła na swoim profilu na Instagramie post. w którym opowiedziała obserwatorom o kilku zmianach, jakie w ostatnim czasie zaszły w jej życiu osobistym. Aktorka podjęła się pierwszych przygotowań na przyjście na świat swojej długo wyczekiwanej pociechy. Dominika Gwit wraz z mężem zaczęła urządzać pokój dla malucha, a także szykować niezbędną wyprawkę.

Co więcej, przyszła mama poinformowała o tym, czego niedawno doświadczyła w ciąży. Aktorka po raz pierwszy poczuła ruchy swojego synka. Jednocześnie zapowiedziała, że to dopiero początek zmian, jakie czekają ją w najbliższym czasie i zachęciła fanów do śledzenia jej poczynań.

-Tyle nowości w ostatnich dniach! Przemeblowanie, szykowanie wyprawki, tyle ciepłych słów no i ruchy naszego chłopca. Jestem taka szczęśliwa! A to dopiero początek zmian! Zapraszam Was do śledzenia moich poczynań. Staram się to wszystko jakoś ogarnąć na wesoło. Bo w sumie nie umiem inaczej. Pięknego dnia Kochani! – napisała Dominika Gwit na swoim profilu na Instagramie.

Dominika Gwit promienieje w czasie ciąży

Fani nie kryją zachwytu po przeczytaniu najnowszego wpisu na profilu aktorki. W komentarzach na jej Instagramie nie brak słów gratulacji i życzeń pomyślności na resztę okresu ciąży i zbliżający się poród. Jednocześnie internauci komplementują gwiazdę i zgodnie stwierdzają, że ciąża wyjątkowo jej służy.

„Jesteś tak sympatyczną i cudowną kobietą, że na pewno wszystko wyjdzie Ci idealnie, no i będziesz najlepszą mamą na świecie”

„Piękne zdjęcie. PROMIENIEJESZ”

„Dużo zdrówka, uśmiech masz w sobie, uwielbiam Cię”

„Wygląda Pani kwitnąco” – czytamy komentarze pod najnowszym postem gwiazdy na Instagramie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Gwit opowiedziała o problemach zdrowotnych w ciąży. Zapowiedziała, że nie zdradzi, jakie przyjmuje leki
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.