Dominika Gwit na swoim popularnym Instagramie podzieliła się zdjęciami szokującej metamorfozy – dziennikarka zupełnie nie przypomina na nich siebie. W komentarzach internauci nie kryją zaskoczenia.

  • Dominika Gwit zaangażowała się w nowy film
  • Na swoim profilu na Instagramie wrzuciła zdjęcia, które zszokowały internautów
  • Aktorka wygląda na nich zupełnie inaczej

Już wkrótce w kinach będziemy mogli oglądać nowy filmowy projekt Dominiki Gwit. Aktorka podzieliła się zdjęciami z fanu – internauci nie mogą wyjść z podziwu. 

Nowy projekt Dominiki Gwit

Dominika Gwit to znana polska aktorka. Popularność przyniosła jej głośna rola w filmie “Galerianki”. Później mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak “Singielka” czy “Przepis na życie”. Rozwija się także w branży dziennikarskiej.

Poza działalnością jako aktorka i dziennikarka, Gwit aktywnie działa także w Internecie. Prowadzi popularny profil w serwisie Instagram, który aktualnie obserwuje ponad 140 tysięcy internautów.

Niedawno aktorka zaangażowała się w nowy filmowy projekt. Otrzymała angaż w filmie “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Ma to być komedia rozgrywająca się w okresie późnego PRL, dlatego aktorzy występują w nim w kostiumach z tamtej epoki. Zdjęcia z planu szokują.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Metamorfoza Dominiki Gwit

Teraz zdecydowała się udostępnić na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Możemy na nich zobaczyć aktorkę w zupełnie nowym wydaniu – ubrana jest w kostiumy w krzykliwych kolorach, wygląda jak prawdziwa diwa z początku lat 90.

Zarówno Dominika Gwit, jak i inne aktorki występują w filmie w nietypowych kreacjach. Na ekranie towarzyszyć jej będą takie gwiazdy jak Joanna Opozda czy Małgorzata Kożuchowska – one również dla tego filmu przeszły ogromne metamorfozy.

Internauci nie kryją zachwytu. W komentarzach nie brakuje komplementów pod względem kostiumów i charakteryzacji. Bez wątpienia w takim wydaniu jeszcze aktorki nie widzieliśmy.

– Pięknie w tej sukni/kombinezonie, stylista miał nosa ???? – zachwyca się internautka.

– Wow, już nie mogę się doczekać… Mega – dodaje inna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit)


Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: