Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?

Dominika Gwit po raz kolejny oczarowała swoich fanów i udowodniła, że koleżanki z branży powinny uczyć się od niej dystansu do samych siebie. O co chodzi? Aktorka opublikowała filmik, na którym wykonuje szalony taniec do jednego z hitów Beyonce. Wygląda na to, że ma naprawdę niezłe poczucie rytmu. Taniec z Gwiazdami powinien przyjąć ją do najnowszej edycji? 

Dominika Gwit była uczestniczką siódmej edycji kultowego show Taniec z Gwiazdami. Mimo że ostatecznie zajęła czwarte miejsce, występ okazał się dla niej niezapomnianą przygodą. Niedawno mieliśmy okazję się przekonać, że aktorka najwyraźniej zatęskniła za parkietem, a muzyka sprawia, że jej ciało samo zaczyna poruszać się w rytmie. O co chodzi? Gwiazda opublikowała na Instagramie nagranie, gdy tańczy do jednego z hitów Beyonce. Czyżby chciała zasugerować władzom stacji Polsat, że zasłużyła na kolejne zaproszenie do udziału w programie Taniec z Gwiazdami — tym razem w charakterze tancerki, a nie uczestniczki? Zupełnie by nas to nie zdziwiło! 

Co zrobiła Dominika Gwit na Instastory?

Dominika Gwit jest znana z wielkiego dystansu do własnej osoby oraz poczucia humoru, któremu chętnie daje wyraz za pośrednictwem social mediów — szczególnie Instagrama. Już nie raz i nie dwa wywołała zamieszanie w całym internecie, kiedy m.in. zaśpiewała piosenkę Beaty Kozidrak Szklanka wody. Tym razem zdecydowała się zatańczyć — i to do utworu samej Beyonce. 

Nagranie, na którym Dominika Gwit daje się ponieść muzyce, zostało umieszczone na jej Instastories. Na początku filmiku podekscytowana aktorka daje wyraz swojej radości z faktu, że w serwisie Spotify pojawiła się piosenka Lemonade Beyonce. Wyznaje, że czekała na to wiele lat. Następnie włącza utwór i spontanicznie zaczyna tańczyć we własnym salonie. Artystka jest naprawdę wysportowana — podczas występu nie brakuje obrotów, ruszania ramionami i biodrami, a w pewnej chwili gwiazda nieoczekiwanie ściąga gumkę i zaczyna potrząsać rozpuszczonymi włosami. Po wszystkim z rozbrajającą szczerością wyznaje ulubionej piosenkarce miłość. 

Dominika Gwit wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Czyżby Dominika Gwit marzyła o kolejnym udziale w programie Taniec z Gwiazdami? Na razie nie zapowiada się, żeby aktorka planowała znowu pojawić się na planie show Polsatu. Prawdopodobnie jej spontaniczny występ nie miał żadnego związku z siódmą edycją i był wyłącznie prezentem dla fanów

Mimo że od występu Dominiki Gwit w programie Taniec z Gwiazdami minęły już dwa lata, wygląda na to, że wielotygodniowe przygotowania do występów na parkiecie nie poszły na marne. Jesteśmy przekonani, że aktorka nadal potrafi wykonać szpagat, którym swego czasu wprawiła publiczność i jury w stupor!

Spodziewalibyście się, że Dominika Gwit jest taką fanką Beyonce? 

ZOBACZ ZDJĘCIA ROZTAŃCZONEJ DOMINIKI GWIT:

dominika gwit
fot. instagram.com @dominikagwit

Kiedy Dominika Gwit usłyszała ulubioną piosenkę, dała się ponieść emocjom i spontanicznie zaczęła tańczyć. 

dominika gwit
fot. instagram.com @dominikagwit

Wygląda na to, że gwiazda nie straciła umiejętności, które nabyła przed występem w Tańcu z Gwiazdami

dominika gwit
fot. instagram.com @dominikagwit

Jak podoba wam się taniec, który wykonał Dominika Gwit na Instastory?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Farna zagrała w filmie! Piosenkarka wystąpiła w czeskim filmie, gdzie zagrała…listonoszkę
  2. Ania „AniKa” Dąbrowska wygrała drugą edycję The Voice Kids. 13-latka cierpi na nieuleczalną chorobę. „Nie mam za dużo czasu”
  3. Fryzury dla kręconych włosów, na które powinnaś się zdecydować. Mnóstwo inspiracji
  4. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Skończyła prestiżowy kierunek
  5. Bulletproof coffee – co to jest? Kuloodporna kawa podbija świat

źródła: plejada.pl, pudelek.pl