Dominika Gwit od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Całe szczęście, bo to jedna z najbardziej pozytywnych w medialnym świecie! Wideo, na którym radośnie tańczy, to prawdziwy hit!

Dominika Gwit to prawdziwy wulkan energii! Nieustannie dostarcza swoim wielbicielom mocnych wrażeń za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie, co wielokrotnie udowodniła. Niedawno opublikowała zabawne nagranie, na którym wesoło tańczy i śpiewa. Nie możecie tego przegapić!

Dominika Gwit i jej taneczne szaleństwo

Aktorka doskonale wie, co oznacza dobra zabawa. Dominika nieustannie rozwija swoją karierę — możemy ją podziwiać zarówno w wielu produkcjach filmowych, jak i na deskach teatru. Spektakl Szalone nożyczki bije rekordy popularności, a aktorzy przedstawiają sztukę w całej Polsce. Podczas wizyty w Zakopanem Dominika dała się porwać tanecznemu szaleństwu, co zostało uwiecznione za pomocą kamery.

Trzeba przyznać, że gwiazda zaraża pozytywną energią, która mogłaby obdarować co najmniej połowę Zakopanego! Góralska nuta nie jest obca Dominice. Aktorka zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i taneczne na Instagramie. Rozpromieniona wywijała obroty i podskakiwała w rytm przyśpiewki Hej, górale. 

Nie tylko aktorka, lecz także tancerka!

Dominika miała okazję spróbować swoich sił w popularnym show tanecznym, emitowanym w Telewizji Polsat — Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, jednak patrząc na jej wesołe podskoki musimy przyznać, że w programie nie pokazała swego talentu w pełni! Z zapartym tchem czekamy na kolejne radosne nagrania! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO: 

Obejrzyjcie wesołe nagranie Dominiki Gwit, w którym  zachęca do głosowania w wyborach TUTAJ.

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwit zaraża pozytywną energią, zarówno an co dzień, jak i od święta.

dominika gwit
instagram.com @dominikagwit

Aktorka często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Śledzicie jej profil?

dominika gwit
instagram.com @dominikagwit

Dominika słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska ma powód do radości. Jej córka zrobiła coś niesamowitego
Następny artykułBezdomny pies biegł za autobusem. Kierowca zatrzymał się i to odmieniło jego życie