Dominika Gwit to jedna z tych gwiazd, które po prostu wszyscy uwielbiają! Pozytywna, zdolna i wyjątkowo zabawna aktorka w ostatnim czasie odnosi coraz większe sukcesy i powiększa swoje grono fanów. Poniżej wszystko, co chcielibyście o niej wiedzieć!

Aktorka zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia. Jej instagram jest prawdziwym hitem, a grane przez nią postacie szybko zjednują sobie sympatię widzów. Cała Polska kibicowała jej w Tańcu z Gwiazdami i gratulowała małżeństwa. Przed wami wszystko, co musicie wiedzieć o Dominice Gwit!

Dominika Gwit — waga

Gwiazda od dawna zmaga się z nadwagą, o której otwarcie mówi i nie pozwala dotrzeć do siebie hejterom. Przypomnijmy, że w 2015 roku przeszła spektakularną przemianę i w 10 miesięcy Dominika Gwit schudła aż 50 kg. Ta zmiana znacznie wpłynęła na jej zdrowie — nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Gdy aktorka zorientowała się, że zaczyna mieć obsesję na punkcie jedzenia, uznała, że nie chce narażać swojego zdrowia.

Dominika Gwit — metamorfoza

Aktorka wielokrotnie opowiadała w wywiadach o swojej metamorfozie i konsekwencjach z nią związanych. W wyniku efektu jojo gwiazda powróciła do swojej poprzedniej wagi i dziś czuje się w swoim ciele dużo lepiej. Doszła do wniosku, że walka z kilogramami jej nie służy i stara się po prostu żyć w zgodzie ze swoim ciałem! Dominika Gwit cierpi na kilka chorób, które wpływają na jej wagę — insulinoodporność, zespół metaboliczny, a także problemy z tarczycą. Uprawia jednak dużo sportu, stara się zdrowo odżywiać i widać, że czuje się znakomicie!

Dominika Gwit — mąż

Aktorka wyszła za mąż w lipcu 2018 roku i niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu! Kim jest mąż Dominiki Gwit? To Wojciech Dunaszewski, który jest montażystą pracującym dla TVN. Żonę poznał na jednej z premier spektakli teatralnych i od razu między nimi zaiskrzyło. Dunaszewski oświadczył się aktorce w 2017 roku, a już 7 lipca 2018 roku para stanęła na ślubnym kobiercu!

Dominika Gwit — ślub

Choć wspomniany ślub miał być utrzymany w tajemnicy przed mediami, nie wszystko poszło po myśli nowożeńców. Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski chcieli pobrać się po cichu, jednak zaproszeni goście nie byli w stanie powstrzymać radości i podzielili się relacjami ze ślubu w social mediach. 

Dominika Gwit zaprezentowała się w pięknej sukni ślubnej z koronkowymi wykończeniami i długim trenem. Zrezygnowała z welonu i zastąpiła go efektownym wiankiem ze świeżych kwiatów. Wśród gości pojawili się między innymi Michał Piróg i Filip Bobek.

Dominika Gwit — Instagram

Instagram Dominiki Gwit jest wypełniony zdjęciami i filmikami, które wywołują szeroki uśmiech na twarzy! Gwiazda ochoczo dzieli się swoim życiem z fanami i pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale i życie prywatne. Filmiki, na których tańczy i śpiewa aktorka od razu stają się hitami sieci!

Ostatnio wszystkich zaskoczyło wideo, które opublikowała Dominika Gwit — szpagat, który wykonała z radości na wieść o 100 tysiącach obserwujących zrobił ogromne wrażenie na fanach! Kto by pomyślał, że gwiazda jest tak wygimnastykowana? Dominika może się obecnie pochwalić już 111 tysiącami obserwujących, boimy się więc, jakie akrobacje zobaczymy na wieść o kolejnej okrągłej liczbie!

Dominika Gwit — wiek

Dominika Gwit urodziła się 22 czerwca 1988 roku, co oznacza, że niedawno obchodziła 31 urodziny. Trudno uwierzyć, że w zadebiutowała już ponad 10 lat temu! Miała tylko 20 lat, kiedy mogliśmy zobaczyć ją na kinowych ekranach. Dominika Gwit — Galerianki były jej filmowym debiutem. Młodziutka aktorka wcieliła się w nastolatkę, która sprzedaje swoje ciało za ubrania i jak sama przyznaje, jest bardzo szczęśliwa, że udało jej się zadebiutować w takim filmie. 

Znamy ją także z ról w serialach TVN, takich jak Na Wspólnej, Przepis na życie i Singielka. Dziś często można ją także zobaczyć na deskach teatrów, między innymi na scenie Teatru Fabryka Marzeń, gdzie występuje w spektaklu Szalone Nożyczki.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMINIKI GWIT:

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit w ostatnim czasie budzi coraz większe zainteresowanie mediów.

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Spektakularna utrata wagi doprowadziła ją do poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym. Choć dziś znów zmaga się z otyłością, aktorka przyznaje, że jest dużo szczęśliwsza i wie, jak o siebie dbać.

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Kilka dni temu Dominika Gwit z mężem obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Para jest w sobie bez pamięci zakochana!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda YouTube zginęła w wypadku na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Helena Vondrackova pokazała się w bikini. Trudno uwierzyć, że ma 72 lata!
  3. Jak się opalać, żeby się nie spalić? Najważniejsze zasady bezpiecznego opalania
  4. Pamiętacie Kasię z programu „Śmiechu warte”? Co dziś robi i jak potoczyła się jej kariera?
  5. Dlaczego kot śpi na człowieku? Powody mogą was zaskoczyć