Dominika Gwit niedawno przekazał informacje o radosnym oczekiwaniu pierwszego dziecka. Aktorka z nową energią rozpoczęła dzień na siłowni. W wyśmienitym humorze relacjonowała trening w mediach społecznościowych.

Wczorajsza wiadomość o ciąży gwiazdy wywołała prawdziwy zachwyt wśród internautów. Gratulacje przyszłym rodzicom składały m.in.: Ania Lewandowska, Ada Fijał czy Klaudia Halejcio. Celebrytki doskonale wiedzom jak ciąża potrafi wywrócić życie do góry nogami.

Dominika Gwit w ciąży wybrała się na siłownię

Aktorka wraz z mężem niedawno korzystała z urlopu na Kaszubach, co relacjonowała na swoim instagramowym profilu. Po zakończonych wakacjach wróciła do aktywnej codzienności i pokazała internautom poranny trening.

Dominika Gwit niedawno poinformowała obserwatorów, że wraz z mężem spodziewa się dziecka, a jej ciąża trwa już od kilku tygodni. Mimo to nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej. W radosnym nastroju odwiedziła siłownię, by rozruszać się po letnim odpoczynku.

Energia wypełniała przyszłą mamę, która wręcz tanecznym krokiem podchodziła do kolejnych ćwiczeń. Między seriami, z uśmiechem nagrywała filmiki dla internautów, wskazując na brzuch z maleństwem.

Jedziemy z dzidzią na wycieczkę — pisała żartobliwie podczas korzystania z jednego z wyposażeń siłowni.

Dominka Gwit otrzymuje liczne gratulacje

Przyszli rodzice podzielili się szczęściem, udostępniając urocze wspólnie zdjęcie. Radość małżeństwa udzieliła się internautom, którzy tłumnie ruszyli do komentarzy, by pogratulować zakochanym. We wpisie aktorka wyznała, że wraz z mężem długo czekali na ten moment.

— Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat — pisała Dominika Gwit.

Pod radosnym postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od przedstawicieli show-biznesu. Aktorka również następnego dnia pokazała okazały bukiet kwiatów, który został jej wysłany z okazji oczekiwania maluszka. Z takim wsparciem Dominika Gwit może lżej znosić długie oczekiwanie na nowego członka rodziny.

Dominika Gwit
Fragment relacji Dominiki Gwit na Instagramie (instagram.com/dominikagwit/)
Dominika Gwit
Fragment relacji Dominiki Gwit na Instagramie (instagram.com/dominikagwit/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Gwit pozuje w letniej stylizacji. Ubiór aktorki skomentował przekornie jej mąż
  2. Nowakowska nagle zwróciła się do Kammela: „To jest hit wszech czasów, co powiedziałeś”. Wszystko poszła na żywo
  3. Edyta Górniak odleciała, straszy fanów wodą w butelce. „Uzyskaj właściwy kod częstotliwości”