Dominika Gwit ma naprawdę poważny powód do świętowania. Aktorka podzieliła się z fanami pewną radosną wiadomością, która przyniosła wiele szczęścia jej i partnerowi. O co chodzi? „To moja siła”. 

Ze wszystkich stron płyną gratulacje i wyrazy wsparcia. Dominika Gwit i jej mąż już niedługo będą mieli naprawdę sporo na głowie. Aktorka zdecydowała, że nie zamierza tego dłużej ukrywać przed swoimi fanami. Nie możemy się doczekać, aż ujawni kolejne szczegóły! Domyślacie się już, o co chodzi? Aktorka nie ukrywa, że los obdarował ją naprawdę wielkim szczęściem: „To cudowny stan. Dziękuję Mężu”. 

Co wyznała Dominika Gwit?

Dominika Gwit utrzymuje kontakt ze swoimi fanami przede wszystkim za pośrednictwem Inatagrama. Aktorka regularnie informuje internautów o nowych projektach, a także dzieli się przemyśleniami oraz sukcesami. Nie inaczej stało się tym razem.

Aktorka pochwaliła się, że razem z mężem już za kilka miesięcy staną przed ogromnym wyzwaniem. Mianowicie – będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu! Gwit nie ukrywa, że decyzja o zamążpójściu okazała się jedną z najlepszych, jakie podjęła w życiu. Mąż stanowi dla niej ogromne wsparcie i źródło poczucia  bezpieczeństwa. Poświęciła mu pełen czułości wpis na Instagramie. 

– Małżeństwo jest wyjątkowe. Bycie Żoną to cudowny stan. Dziękuję Mężu, że o mnie dbasz i troszczysz się o mnie. Przy Tobie jestem bezpieczna, silna i szczęśliwa!!! Chcę, by ten stan trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej. KOCHAM I JESTEM KOCHANA. To moja siła!!!

Jak zareagowali internauci?

Fani Dominiki Gwit złożyli młodej mężatce gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Na razie gwiazda nie zdradziła, co dokładnie zaplanowała na ten szczególny dzień.

– Moja gratulacje i życzę Wam dużo miłości, bo miłość najważniejsza.

Samych cudownych i pięknych dni, żeby zawsze świeciło Wam słońce.

– Jestem piękna zarówno ciałem, jak i duchem. Jesteś moja inspiracja, jak być kobietą pewna siebie i akceptującą się w 100%. Dziękuje.

Jak zwykle w takich przypadkach znaleźli się internauci, którzy zaczęli w niewybrednych słowach sugerować małżonkom, że przyszedł już czas postarać się o dziecko. Na szczęście Dominika Gwit może liczyć na pomoc fanów, którzy zwrócili uwagę, że tego typu komentarze są niestosowne

– To chyba nie Pani decyduje, kiedy ktoś ma mieć dziecko. Może nie chcą, a może nie mogą. A może planują za 5 lat!!!

Ogromnie się cieszymy, że Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są razem tak szczęśliwi. Życzymy im wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącej rocznicy ślubu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dominika gwit
fot. instagram.com @dominikagwit

Dominika Gwit już za dwa miesiące będzie obchodziła pierwszą rocznicę ślubu. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Szpak jest zdruzgotany zamieszaniem wokół „Tęczowej Madonny”. „Nigdzie na świecie nie dzieją się takie rzeczy”
Następny artykułCiężarna Natalia Klimas skarży się na Pocztę Polską. Skandalicznie ją potraktowano
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.