Dominika Gwit od kilku lat bije rekordy popularności, jednak nie wszyscy wiedzieli, że początki jej kariery były zaskakujące! Okazuje się, że aktorka przed laty wystąpiła w muzycznym show X Factor. Jurorzy byli zachwyceni jej anielskim głosem! Kto by pomyślał, że gwiazda ma skrywany talent wokalny? 

Zanim Dominika Gwit rozbłysła jako gwiazda polskiej sceny filmowej, przez wiele lat była dziennikarką. Pracowała dla Polskiej Agencji Prasowej i zajmowała się szeroko pojętą kulturą. Kilka lat temu została zaproszona na konferencję prasową programu X Factor. Goście mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Jak wypadła Dominika? Przekonajmy się!

Dominika Gwit wystąpiła w programie X Factor!

Dominika Gwit od wielu lat związana jest z show-biznesem. Kto by pomyślał, że swoje pierwsze kroki na scenie postawiła w bijącym rekordy popularności programie X Factor. Ten wyjątkowy format przyciąga widzów z całego świata i wypromował wielkie gwiazdy, jak chociażby Dawid Podsiadło czy Ewelina Lisowska. Jak to się stało, że Dominika została jedna z uczestniczek? Sama zainteresowana opowiedziała o tym w rozmowie z serwisem Plotek.

– Skończyłam Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Pracowałam wtedy w PAP-ie, gdzie zajmowałam się kulturą i rozrywką. Dzięki temu dostałam zaproszenie na konferencję X Factor. Spytali, kto śpiewa, więc się zgłosiłam – zdradziła gwiazda w rozmowie z Plotkiem

Dominika wykonała popularny utwór Chicago i zachwyciła wszystkich! Kto by pomyślał, że ma taki talent? 🙂 Całe szczęście, że wybrała karierę aktorską i może stale doskonalić swój warsztat wokalny!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kuba Wojewódzki pochwalił Dominikę Gwit!

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i niewybrednych komentarzy, jednak nawet samozwańczy król TVN-u pochwalił śpiew Dominiki! Co takiego powiedział?

– Naprawdę było to dobre, dziewczyno – podsumował występ Dominiki Gwit Kuba Wojewódzki.

Za stołem jurorskim zasiadał wówczas wspominamy już Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil. Publiczność była zachwycona niezwykłym występem Dominiki i nie kryła entuzjazmu, co miało przełożenie w ilości gromkich braw. Aktorka oczarowała wszystkich niezwykłą barwą głosu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Ania Wyszkoni? To przepiękna willa pod Wrocławiem
  2. Mama Katarzyny Bondy zmarła na nowotwór. „Odeszła szybko, gwałtownie”
  3. Piotr Polk nigdy nie doczekał się biologicznych dzieci: „Brak mi dzieci z mojej krwi…”

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Obejrzyjcie zaskakujący występ Dominiki Gwit TUTAJ.

dominika gwit
instagram.com @dominikagwit

Zanim Dominika Gwit rozpoczęła karierę aktorską próbowała swoich sił w dziennikarstwie.

dominika gwit
instagram.com @dominikagwit

Śledzicie profil aktorki na Instagramie?

dominika gwit
instagram.com @dominikagwit

Dominika Gwit to bardzo ciekawa postać w polskim show-biznesie. 

dominika gwit
instagram.com @dominikagwit

Gwiazda oczarowała wszystkich swoim nieziemskim występem!

źródło: plotek.pl