Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy
Marta Kulik
Marta Kulik 13.07.2019 13:27

Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit nagrała krótką relację ze Śląska. Po co tam pojechała? Powód jest naprawdę uroczy. Wygląda na to, że cała rodzina Dominiki ma świetne relacje. Można pozazdrościć!

Aktorka udała się na Śląsk, aby odwiedzić bliskie jej osoby. W wyprawie towarzyszyła jej ukochana mama. Co tam robiły? Opowiedziała o tym na Instagramie. Nie uwierzycie, kogo Dominika Gwit odwiedza na Śląsku!

Po co Dominika Gwit pojechała na Śląsk?

Dominika Gwit wspólnie z mamą udały się na Śląsk, aby odwiedzić… teściów gwiazdy! Dominika była przeszczęśliwa! Jej mama również wyglądała na zadowoloną ze wspólnego wypadu. Nie ma się co dziwić, w rodzinie aktorki panują dobre relacje, o których Dominika wielokrotnie opowiadała. Przed świętami mówiła Plejadzie, że zaprosiła wszystkich do siebie na wspólne świętowanie. Zdradziła, że nie obawia się wizyty teściowej!

Bardzo się lubimy, kochamy i wszystko jest ok. Pojechałam na Śląsk w zeszłym miesiącu i nalepiłam tam 104 pierogi. Wszyscy się tak zajadali, że aż z krzeseł spadali — opowiadała dumna aktorka.

Chcąc uniknąć wielu wyjazdów, Dominika Gwit zaprosiła całą rodzinę do siebie. Przyjechali bliscy ze Śląska i Trójmiasta. Zdradziła, że wcześniej wszyscy podzielili się obowiązkami. Do jej zadań oczywiście należało przygotowanie pierogów!

Dominika Gwit: mama

Na nagraniu Dominika Gwit nie pokazała teściów, ale na jednym z ujęć pojawiła się jej mama. Kobieta wygląda przepięknie! Jest też dla gwiazdy dużym wsparciem, nie tylko w relacjach z teściami. Gdy Dominika walczyła ze swoją wagą, mama bardzo ją wspierała i akceptowała taką, jaka jest.

Jak była za chuda, to nie było to samo dziecko, nie ten sam człowiek, nie ta sama kobieta. Zgasła. Kiedy nabrała znowu ciała, okazało się, że wraca razem z tym jej radość, uśmiech, wesołość, energia — mówiła mama Dominiki w rozmowie z Uwagą TVN.

Zaznaczyła też, aktorka ma wielkie oparcie w rodzinie, która nieustannie we wszystkim ją wspiera. Od pewnego czasu w gronie swoich kibiców Dominika ma także swoich teściów. Taka rodzina to prawdziwy skarb.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMINIKI GWIT:

Dominika Gwit

Dominika Gwit promienieje na rodzinnym wyjeździe!

Dominika Gwit

Gwiazda odwiedziła teściów i pokazała mamę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska pokazała jak mieszka. Jest przestronnie, jasno i nowocześnie
  2. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  3. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie
  4. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  5. Iwona Pavlovic pokazała 86-letnią mamę. Fani zasypali obie komplementami