Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Gwit zdradziła, czy ochrzci syna, padła jednoznaczna deklaracja. Opowiedziała też o imieniu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.10.2022 11:07

Dominika Gwit zdradziła, czy ochrzci syna, padła jednoznaczna deklaracja. Opowiedziała też o imieniu

Dominika Gwit
instagram.com @dominikagwit

Dominika Gwit jakiś czas temu zaskoczyła cały Internet nagłą informacją o ciąży. Aktorka i jej mąż Wojciech Dunaszewski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz gwiazda ujawniła, czy zamierza zdecydować się na chrzest.

Popularna aktorka zaznaczyła, że bardzo ceni swoją prywatność i nie zamierza ujawniać szczegółów życia swojej pociechy w social mediach. Gwiazda do tego stopnia ceni sobie życie rodzinne, że nie zdradziła nawet imienia. Ujawniła natomiast, czy razem z mężem zdecydują się na ochrzczenie synka.

Dominika Gwit chroni prywatność swojego synka

Gwiazda jakiś czas temu opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, w którym wyjawiła, że razem z mężem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Krótko potem Dominika Gwit wyjawiła, że przez długi czas zmagała się z problemem niepłodności i leczyła się u specjalistów.

Teraz kiedy w końcu udało jej się spełnić swoje marzenie i zajść w ciążę, aktorka często publikowała posty, w których zdradzała, jak przebiega jej codzienność w oczekiwaniu na przyjście na świat upragnionej pociechy. Internauci często zadawali jej pytania, na które Dominika Gwit bardzo często decydowała się odpowiadać za pomocą InstaStory. Nic dziwnego, że fani zaczęli zastanawiać się, czy artystka ochrzci swoje dziecko.

Dominika Gwit wyznała, czy ochrzci swojego synka

Co ciekawe, mimo tego, że aktorka z chęcią dzieliła się wieloma chwilami swojej codzienności i oczekiwania na przyjście dziecka, od początku zaznaczyła, że zamierza chronić prywatność swojej pociechy.

Dominika Gwit wyznała, że do tego stopnia zależy jej na ochronie dzieciństwa synka, że nie zdradzi fanom tego, jak będzie brzmieć jego imię.

-Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – powiedziała w wywiadzie dla Pudelka Dominika Gwit.

Aktorka odpowiedziała również na pytanie fanów o to, czy wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim zamierza ochrzcić swoją pociechę. Tutaj również gwiazda postawiła na szczerą odpowiedź.

Jesteśmy wierzący i zawsze o tym mówimyodpowiedziała w ten sposób Dominika Gwit.

Zobacz zdjecia:

Dominika Gwit
Dominika Gwit

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem