Dominika Gwit znów się odchudza? Gwiazda, która słynie z dystansu do swojej tuszy po tym, jak prawie wpadła w zaburzenia odżywiania, znów straciła parę kilo! Nie uszło to uwadze fanów, którzy w komentarzach odnotowują zmianę. Schudłaś – komentują.

Aktorka zaakceptowała swój wygląd i jest świetnym przykładem na to, że nie definiuje nas waga, a charakter i wykonywana przez nas praca. Dominika Gwit mimo trudności, które niesie ze sobą praca w show-biznesie nie daje się negatywnym komentarzom i jest wspaniałym wzorem dla innych kobiet! Obserwujący gwiazdy zauważyli jednak, że aktorka znowu schudła. Czy zamierza znów zmierzyć się ze swoją wagą?

Jak schudła Dominika Gwit?

Aktorka kilka lat temu przeszła jedną z najbardziej spektakularnych przemian, jakie mieliśmy okazję oglądać w polskim show-biznesie. Dominika Gwit zaskoczyła wszystkich, gdy w 2015 roku schudła prawie 50 kilo! Tak spektakularny efekt osiągnęła miesiącami ćwiczeń i systematycznej diety. Szybko jednak okazało się, że nowy styl życia Dominice nie służy i zaczęła obsesyjnie pilnować zjadanych porcji i ćwiczeń.

Kiedy dotarło do niej, że jej nawyki zaczynają robić się niezdrowe, a ona sama czuła się coraz gorzej, postanowiła przerwać odchudzanie. Insulinoodporność, zespół metaboliczny i problemy z tarczycą sprawiły, że gwiazda szybko powróciła do starej wagi. Aktorka sama jednak przyznaje, że woli być zdrowa niż chuda!

Dominika Gwit znów schudła?

Ostatnio aktorka opublikowała na instagramie fotkę, która od razu zaalarmowała fanów! Wydaje się, że Dominika Gwit znów straciła parę kilo. Gwiazda pokazała, że majówkę spędza aktywnie na wycieczce rowerowej, a fani w komentarzach natychmiast pospieszyli z komplementami na temat jej promiennego wyglądu.

– Domi jakby Cię ubyło? 

– Schudłaś, dobrze wyglądasz!

– Ooo, schudłaś!

Wygląda na to, że aktorka rzeczywiście trochę schudła. Zapewne zawdzięcza to aktywnemu trybowi życia i ciągłej pracy! Podkreślamy, że dla nas nie liczy się, ile Dominika Gwit waży. W każdym wydaniu wygląda promiennie i jest ciepłą, pozytywną osobą – a to przecież najważniejsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit jakiś czas temu spektakularnie schudła.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOdbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej
Następny artykułEmerytowane Polki będą wyrzucane z domu. Ich miejsca mają zająć księża
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.