Dominika Tajner pojawiła się na tej samej imprezie, co Michał Wiśniewski. Jeszcze kilka miesięcy temu nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak od czasu ogłoszenia pomiędzy nimi rozwodu, mało kto by się spodziewał, że spotkają się razem na scenie. Tajner poprowadziła imprezę w Borkach-Kosach, na której gwiazda wieczoru był Michał Wiśniewski. To nie jest tak, że jest jakaś kosa – skomentowała dla wp.pl

Wielkim zaskoczeniem w mediach okazała się informacja, że czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego się rozpadło. Przez te kilka miesięcy para nie pokazywała się nigdzie wspólnie, aż do ostatniego weekendu, gdzie Dominika Tajner i Michał Wiśniewski razem pojawili się na scenie w Borkach-Kosach. Tajner poprowadziła imprezę, której gwiazdą wieczoru był właśnie Wiśniewski. Dominika opowiedziała także o swoich relacjach z Michałem. 

Dominika Tajner o relacjach z Wiśniewskim

Dominika Tajner w ostatni weekend była prowadzącą koncert z okazji 20-stej rocznicy blokad rolniczych w Borakch-Kosach. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gwiazdą muzyczną tego wieczoru był Michał Wiśniewski. Jak się okazuje impreza przebiegła pomyślnie beż żadnego skandalu. Dominika zapytana przez reportera WP, czy nie obawia się spotkania z Michałem na jednej scenie, powiedziała, że między nimi nie ma żadnej „kosy”. 

– No co ty, przecież to był mój mąż. Znaczy jest, jeszcze przez chwilę będzie. Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach, więc zapowiem go z przyjemnością. Widujemy się często. To nie jest tak, że jest jakaś „kosa”, chociaż… może tu coś sprowokujemy, zobaczymy. Michał lubi takie akcje – wyznała Tajner dla wp.pl

Okazuje się, że Dominika Tajner wyjątkowo dobrze bawiła się podczas festynu, o czym świadczą zdjęcia, a także jej wypowiedź. 

– Cały czas zastanawiam się, co zrobić. Bardzo mi się podoba. Jest fajny klimat, atmosfera, ludzie. Dla mnie to przyjemność tak pracować – dodała. 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski: rozwód

W marcu Dominika Tajner za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformowała, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Było to wielkim zaskoczeniem dla fanów muzyka, jak i samej Dominiki. Plotkowano, że w ich małżeństwie zaczęło się psuć, gdy ta wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, ponieważ Wiśniewski był chorobliwie zazdrosny o jej tanecznego partnera i karierę.

Po kilku miesiącach Tajner wyznała, że zarzucono jej zdrady, których nie było. Małżeństwa nie da się już uratować, jednak oboje rozstali się w zgodzie i nie wieszają na sobie psów w mediach, co jest miłym zaskoczeniem dla fanów. Wspólna impreza w Borakch-Kosach tylko to potwierdziła. 

Zobacz zdjęcia Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego:

Dominika Tajner
instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski razem na imprezie. 

Dominika Tajner
instagram.com/pawlusiewicz

Dominika poprowadziła festyn w Borkach-Kosach.

Dominika Tajner
instagram.com/pawlusiewicz

Michał Wiśniewski był gwiazdą muzyczną wieczoru. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczn
  2. Anna Kalczyńska znów jest w ciąży? Opublikowała sugestywny post
  3. Michał Olszański zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dziennikarz zdradził powód
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: gwiazdy.wp.pl