Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą, z którą nie mógł sobie poradzić Michał Wiśniewski. W najnowszym wywiadzie żona muzyka opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych, a także kulisach rozstania z Wiśniewskim. Gwiazda zebrała się na intymne, szczere wyznania i nie oszczędzała przy tym znanego piosenkarza. Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło i na co chorowała Dominika? 

Ich małżeństwo na pozór wydawało się idealne, a każdy mówił, że wreszcie Michał Wiśniewski się ustatkował. Kilka miesięcy temu piosenkarz złożył pozew o rozwód, co było wielkim zaskoczeniem również dla jego żony. Teraz z biegiem czasu Dominika Tajner zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swojej ciężkiej chorobie, a także kulisach rozstania z Wiśniewskim. Mocne wyznanie gwiazdy. 

Na co chora była Dominika Tajner?

Dominika Tajner była chora na depresję. To wbrew pozorom bardzo ciężka choroba, która potrafi uprzykrzyć życie bardziej niż nam się wydaje. Podczas małżeństwa z piosenkarzem Dominika Tajner miała problemy z samopoczuciem, co okazało się finalnie depresją. Co więcej, wyznaje, że Michał Wiśniewski nie udźwignął jej choroby i ją bagatelizował, tłumacząc, że jest wymyślona. 

– Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął.(…) Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia – wyznała Tajner w rozmowie z VIVĄ!.

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim

Dominika Tajner opowiedziała również o rozpadzie swojego małżeństwa. Gwiazda zaznaczyła, że w ciągu ostatnich trzech lat stopniowo się od siebie oddalali, a jej choroba, z którą musiała radzić sobie sama, znacznie przyśpieszyła ten proces. Co więcej, zarzuciła jeszcze obecnemu mężowi, że ten jest zakochanym w sobie narcyzem, który za wszystkie swoje niepowodzenia obwinia wszystkich innych, tylko nie siebie. 

– Ma jednak w sobie autodestrukcję i potrafi siebie tak mocno skarcić, że to aż nie do wiary. Co z tego jednak, skoro jest absolutnie w sobie zakochany. Zawsze winien jest ktoś, a nie on – dodaje na łamach VIVY!

Dominika Tajner zdobyła się na wyznanie, na które media czekały już od dłuższego czasu. Myślcie, że Michał Wiśniewski pójdzie w jej ślady i również udzieli szczerego wywiadu, w którym opowie o rozpadzie małżeństwa z jego perspektywy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Tajner
instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner opowiedziała o swojej chorobie i rozpadzie związku. 

Dominika Tajner
instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Z Wiśniewskim była zamężna przez 9 lat. 

Dominika Tajner
instagram.com/dominika_tajner

Para rozstała się na początku tego roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, kto z kim zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”! Ujawniono listę par
  2. Była dziennikarka stacji TVN wyzwana, opluta i popchnięta. Dodała emocjonalny wpis, który wstrząsnął siecią
  3. Rodzina królewska skrywa wiele mrocznych tajemnic. Kuzynki Królowej Elżbiety II porzucono w szpitalu psychiatrycznym
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: viva.pl

Poprzedni artykułJakie fryzury do cienkich i rzadkich włosów? Dodaj sobie objętości i blasku
Następny artykułMężczyzna myślał, że przygarnia koty. Nawet nie wiedział, co wpuścił pod swój dach
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.