Dominika Tajner niedawno rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, ale jej rodzina w tym samym czasie się powiększyła. 65-letni ojciec razem z 29-letnią macochą gwiazdy  zostali rodzicami, a Dominika Tajner opowiedziała magazynowi Party o nowym braciszku.

Dominika Tajner w wieku 39 lat została siostrą. Jej młodszy braciszek urodził się we wrześniu ze związku 65-letniego Apoloniusza Tajnera i 29-letniej Izabeli Podolec. Gwiazda opowiedziała o swojej nowej roli i nowym członku rodziny.

Dominika Tajner o młodszym bracie

We wrześniu urodził się syn 65-letniego Apoloniusza Tajnera, byłego trenera Adama Małysza i jego 29-letniej żony Izabeli Podolec. W wywiadzie udzielonym portalowi pomponik.pl młoda matka powiedziała:

– Synek jest zdrowy, ma na imię Leopold Apoloniusz Tajner, urodził się we wrześniu. Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko.

Wytłumaczyła też jak para wybrała imię dziecka:

– Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. Tym bardziej miło, że mogliśmy zasięgnąć właśnie z naszej rodziny — zdradziła w wywiadzie. – Mój mąż na drugie imię ma Leopold. A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie.

Dominika Tajner
instagram.com/dominika_tajner

Izabela Podolec: wiek

Izabela Podolec ma 29 lat i jest żoną 65-letniego byłego trenera Adama Małysza Apoloniusza Tajnera. Para poznała się w 2011 roku w pociągu relacji Kraków-Warszawa, gdy Izabela Podolec miała zaledwie 21 lat. Teraz para doczekała się pierwszego syna, a Dominka Tajner w ten sposób w wieku 39 lat stała się siostrą małego Leopolda. 

W wywiadzie udzielonym magazynowi Party Dominika Tajner powiedziała o swoim młodszym braciszku:

– Ja siostrą jestem od 36 lat, z tą różnicą, że teraz mam dwóch braci. Młody jest równie uroczy, jak ten starszy, chociaż ze starszym, póki co łatwiej jest mi się porozumieć — powiedziała z humorem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dominika tajner
instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Dominika Tajner ma młodszego braciszka

apoloniusz tajner Dominika Tajner
fot. screen z youtube.com Wirtualna Polska

Apoloniusz Tajner w wieku 65 lat został po raz kolejny ojcem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Polska aktorka wyznała, że miała problemy z niepłodnością. „Zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch”
  3. 8-letni chłopczyk musiał szybko dorosnąć. W jego domu działy się dantejskie sceny
  4. Maja Frykowska zamierza walczyć o dobre imię dziadka. Chce odszkodowania po filmie Tarantino?
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
Poprzedni artykułGdy pies tęskni. 7 porad, jak przyzwyczaić psa do rozłąki z właścicielem
Następny artykułNie żyje kultowy aktor. Jego role kochały miliony
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.