Dominika Tajner: dom, w którym zamieszka bez Michała Wiśniewskiego, to już rzeczywistość. Gwiazda pokazała kluczyki i poinformowała o rozpoczęciu nowego życia. Wygląda lepiej niż w trakcie małżeństwa?

Po siedmiu latach małżeństwa, może zamieszkać bez Michała Wiśniewskiego i skupić się tylko na sobie. Kobieta wybrała się na wakacje, z których wróciła prosto do nowego mieszkania. Dominika Tajner: dom pozwoli jej pozbyć się niechcianych wspomnień?

Dominika Tajner: dom to dla niej nowy początek

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się, zatem kobieta postanowiła znaleźć sobie nowe lokum. Kluczami do mieszkania pochwaliła się na Instagramie.

– Nowy dom, nowe życie, czas start — napisała.

Dominika długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej małżeństwo zmierza ku końcowi. Ciągle miała nadzieję, że kolejny raz uda im się przetrwać kryzys. Michał Wiśniewski miał już jednak inne plany i nie dał się namówić na ratowanie związku. Złożył pozew rozwodowy, a Dominika musiała jakoś sobie z tym poradzić. Najpierw, aby zebrać siły, pojechała na wakacje do Tunezji, a następnie przeprowadziła się do własnego mieszkania. Dominika Tajner: dom bez męża będzie jej bezpieczną przystanią? Mamy nadzieję, że za jakiś czas pochwali się, jak się urządziła. Na razie pokazała tylko kluczyki.

Rozstanie wyszło jej na dobre?

Fani Dominiki Tajner bardzo jej kibicują i wspierają ją na każdym kroku. Kobieta dostaje mnóstwo komentarzy od internautów, którzy nie szczędzą jej ciepłych słów.

– Rozstanie wyszło na dobre, wyglądasz pięknie — napisał jeden z fanów.

– Zniknęło napięcie z twarzy odkąd bez Michała — zauważył kolejny.

Też zauważyliście różnicę? Dominika wygląda świetnie, pomimo tego, że decyzja o rozwodzie nie należała do niej. Jeszcze niedawno mówiła, że bardzo kocha Michała, ale bez chęci z jego strony sama nie może niczego naprawić. Piosenkarz miał złożyć pozew po wielu miesiącach przemyśleń, czym złamał Dominice serce. Wiedziała jednak, że musi uszanować jego decyzję i żyć dalej.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMINIKI TAJNER:

Dominika Tajner: dom
instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner ma już nowe mieszkanie.

Dominika Tajner: dom
instagram.com/dominika_tajner

To kolejny etap rozstania z Michałem Wiśniewskim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Górniak oczarowana znany raperem. Odpowiedział jej: „Piękna, z anielskim głosem”. Coś ich łączy?
  2. Dominika Gwit skrytykowana przez fankę. Pokazała stanik w zmysłowej czerwonej sukience. „Ani seksi, ani petarda”
  3. Jak ćwiczy Doda? Tysiące Polek marzy o jej filigranowej sylwetce
  4. Czujesz, że mąż Cię nie kocha? Zawsze chodzi o te 4 powody, możesz temu zaradzić
  5. Gwiazda disco polo bezczelnie oszukała Polaków? Gdy wyszło na jaw, Godlewska skasowała wszystko
Poprzedni artykułTVP pokaże dziś film o Księżnej Dianie. Historia tragicznego romansu z lekarzem, oparta na faktach
Następny artykułMałgorzata Rozenek zostanie aktorką! Zadebiutuje u Patryka Vegi, wśród plejady gwiazd „Kolejna zawodowa przygoda”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.