Dominika Tajner opublikowała oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia swojego syna i zaapelowała do mediów o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji na temat jego stanu zdrowia Maksymiliana Idzika. W szczerym wyznaniu opowiedziała 

Dominika Tajner ma obecnie powody do zmartwień. Kilka dni temu jej syn, Maksymilian Idzik, trafił w ciężkim stanie do szpitala i walczy o życie. Od kilku dni media spekulowały na temat stanu zdrowia trzynastoletniego chłopca. Gwiazda postanowiła przerwać szereg wątpliwości i odniosła się do informacji publikowanych w mediach. Co dokładnie powiedziała?

Dominika Tajner wydała oficjalne oświadczenie

Dominika Tajner w ostatnim czasie przeżywa niezwykle trudne chwile. Jej ukochany syn, Maks, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Chłopiec uległ poważnemu wypadkowi podczas majówki, a diagnoza lekarska nie pozostawiała złudzeń. Obecnie syn gwiazdy przebywa pod opieką najlepszych specjalistów, którzy starają się przywrócić Maksa do zdrowia.

Wokół choroby nastolatka narosło wiele plotek, a media prześcigały się w postawieniu diagnozy, która, jak się okazuje, miała niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dominika postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i opublikowała szczery wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych: 

Dosłownie przed godziną personel szpitala poinformował mnie, że przed drzwiami oddziału stoją panowie z aparatami… Kilka minut później dzwoni do mnie dziennikarka z pytaniem, czy mój syn bierze dopalacze? Czy naprawdę żadna z powyższych osób nie ma serca? Czy w obecnym świecie są jeszcze ludzie, którzy kierują się czymś takim co nazywamy wartościami? – możemy przeczytać w oświadczeniu gwiazdy, które zamieściła na swoim Instagramie.

Stan Maksa poprawia się z każdą godziną, ale potrzebujemy teraz bardzo dużo spokoju, żeby wygrać walkę z jakimś gó*****ym choróbskiem, które atakuje mojego Syna – zaapelowała Dominika Tajner. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dominika tajner
instagram.com @dominika_tajner
1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska zagra nietuzinkowy czarny charakter. Będzie hit?