Domowe przedszkole było jednym z ulubionych programów najmłodszych widzów. Kto oglądał wesołego krasnala Hałabałę, który opowiadał o nieznanych miejscach i wraz z przedszkolankami uczył dzieci czytać, liczyć i ładnie się zachowywać? Na samo wspomnienie łezka kręci się w oku. Ciężko uwierzyć, że od emisji ostatniego odcinka minęło już 20 lat!
 
Domowe przedszkole uczyło i bawiło dzieci, które dorastały w latach 80. i 90. Bohater programu, którym był wesoły krasnal Hałabała wraz z czteroma przedszkolankami pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, prezentował najmłodszym widzom tajniki matematyki, savoir-vivre’u czy najdalsze zakątki świata, a wielu z nas na kolejne odcinki wyczekiwało z wypiekami na twarzy. Pamiętacie to uczucie? Choć Domowe przedszkole zniknęło z anteny 21 czerwca 2000 roku, po sześciu latach ponownie cieszyło telewidzów. Niestety, po niewiele ponad roku zostało zdjęte na dobre, a po krasnalu zostały nam tylko piękne wspomnienia.
 
domowe przedszkole
Fot. Fragment programu Domowe Przedszkole
Pamiętacie Domowe przedszkole? W latach 80. i 90. było jednym z najpopularniejszych programów wśród najmłodszych widzów.
Poprzedni artykułKobieta wyrzuciła 11-miesięcznego synka z okna. Niestety, prokuratura wyjawiła porażające szczegóły
Następny artykułKoncert TVP oburzył widzów, nie dostosowano się do przepisów. Jest oficjalne oświadczenie stacji
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.