Niedawny bohater skandalu z dzieckiem Ryszard „Szczena” Dąbrowski z programu „Chłopaki do wzięcia” został ”gwiazdorem” najnowszego teledysku disco polo grupy Młode Wilki. Razem ze swoją żoną Asią wystąpili w klipie piosenki pt. „Piękna jak róża”. Ich angaż miał być bardzo przemyślany przez artystów.

Gwiazdor YouTube, uczestnik „Chłopaków do wzięcia”, niedawny przeciwnik Marcina Najmana na gali MMA VIP 3, a teraz bohater teledysku. Trzeba przyznać, że kariera „Szczeny” rozwija się coraz prężniej.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski z programu „Chłopaki do wzięcia” bohaterem teledysku disco polo

Fani Młodych Wilków od dawna czekali na klip do wspomnianej piosenki i nareszcie się doczekali. Wszystko przerosło ich oczekiwania, gdyż bohaterem teledysku został wspomniany „Szczena”, czego nikt wcześniej nie zapowiadał. W komentarzach na YouTube nie kryli swojego zaskoczenia.

Część była pozytywnie nastawiona, inni negatywnie. Fani twierdzą, że ten ruch był bardzo dobrze przemyślany przez piosenkarzy, gdyż miał na celu zwiększenie ich popularności, której „Szczenie” nie brakuje.

A w kwestii samej piosenki – jak większość hitów disco polo opowiada o miłości, a dokładniej mężczyźnie, który zakochany jest w pięknej dziewczynie. W utworze wymieniane są jej wszystkie zalety. Tą piękną kobietą ma być Asia, a adoratorem „Szczena”.

O ile Ryszard przypodobał się widzom, tak wiele osób zrzuciło kilogramy hejtu na Asię, która ich zdaniem nie pasuje do roli kobiety, do której adoruje zakochany mężczyzna. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Więcej na temat skandalu z udziałem Dąbrowskiego przeczytajcie >tutaj<.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Źródło: disco-polo.info

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl