Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dopiero teraz wyszło na jaw, co wydarzyło się w kościele na ślubie Karoliny Małysz. Ogromne łzy i poruszenie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 07.09.2021 15:06

Dopiero teraz wyszło na jaw, co wydarzyło się w kościele na ślubie Karoliny Małysz. Ogromne łzy i poruszenie

screen Instagram / Karolina Małysz i Iza Małysz

Ostatnio w mediach zrobiło się bardzo głośno w związku ze ślubem Karoliny Małysz. Córka legendarnego skoczka celebrowała tę wyjątkową okazję wraz z rodziną i innymi bliskimi osobami. Nie zabrakło także licznych wzruszeń i sytuacji, które zostają zapamiętane już na zawsze.

Ślub Karoliny Małysz pełen wzruszeń, w kościele nie zabrakło łez

Ślub pary planowany był już jakiś czas temu, jednak w wyniku nadejścia pandemii, trzeba było nieco dostosować plany do sytuacji.

Ostatecznie uroczystość odbyła się w zeszły weekend. Styl imprezy był prawdziwie góralski, a zabawa trwała do białego rana.

W pierwszy dzień zamykaliśmy z mężem salę o siódmej rano, więc było bardzo, bardzo tanecznie – przyznała na łamach Pomponik.pl Izabela Małysz.

Nie zabrakło również prawdziwych wzruszeń. Największe można było zauważyć w kościele. To właśnie ta chwila stała się momentem, który wywołał wiele łez szczęścia.

Sama ceremonia w kościele. To był ten moment. Jeszcze piękny śpiew w tle. Bardzo dużo gości się wzruszyło – wyznała żona legendarnego skoczka.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje Mieczysław Korczak