Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Chotecka i Radosław Pazura dali się ponieść. Nagrano co robią, kiedy w domu nie ma ich dzieci
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.07.2022 10:14

Dorota Chotecka i Radosław Pazura dali się ponieść. Nagrano co robią, kiedy w domu nie ma ich dzieci

Dorota Chotecka Radosław Pazura
fot. instagram.com/dorotachotecka

Dorota Chotecka i Radosław Pazura poczuli powiew wolności, a na Instagramie pojawiło się nietuzinkowe nagranie do „kultowej” piosenki „Gdy nie ma dzieci”. Para postanowiła hucznie uczcić fakt, że zostali sami w domu. Tego się po nich nie spodziewaliśmy. 

Dorota Chotecka długo nie chciała powiedzieć „tak”, kiedy zapatrzony w nią od czasów studiów Radosław Pazura proponował ślub i założenie rodziny. Jednak gdy wreszcie podjęli decyzję o ślubie, była ona pewnym przełomem. Para pobrała się w 2003 roku, a cztery lata później przyszła na świat wyczekiwana córeczka, Klara Maria.

Dziś podstawą ich życia wydaje się nie tylko miłość do siebie i aktorstwa, ale także wiara i religijność. I choć na co dzień gwiazdy są wzorowymi, kochającymi rodzicami, nie mogli powstrzymać entuzjazmu, kiedy zostali sami w domu.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura dali się ponieść, kiedy zostali sami

Fani przecierali oczy ze zdumienia, kiedy Dorota Chotecka udostępniła nagranie. W tle zabrzmiał ponadczasowy hit zespołu Kult „Gdy nie ma dzieci”, a my wiedzieliśmy już, że gdziekolwiek udała się Klara, jej rodzice z pewnością nie będą się nudzić. Krótki, komiczny klip jest tego dowodem.

Małżeństwo wyszło do ogrodu i ruszyło w tan. Pomiędzy kolejnymi pląsami Radosław Pazura z namaszczeniem otworzył charakterystyczną, wysoką butelkę z naklejoną naprędce etykietą „Sok z buraków”. Już po chwili mogli rozkoszować się ciemnoczerwonym napojem.

Wirowali w tańcu, wyciągali ręce do nieba, ich biodra same kołysały się w rytm muzyki, a na twarzach gościły szerokie uśmiechy, a co ważniejsze — widać było, że uczucie pomiędzy nimi jest żywe i intensywne. Z pewnością, jak każdy kochający rodzic, będą tęsknić za córeczką, jednak teraz dali się ponieść chwilowej wolności.

Patrząc na udostępniane zdjęcia i nagrania, aż trudno uwierzyć, że para przekroczyła pięćdziesiątkę. 56-letnia Dorota Chotecka wyglądała wspaniale we wzorzystej, letniej sukience i poruszała się z wdziękiem nastolatki, zaś trzy lata młodszy Radosław Pazura skakał i stroił miny, jakby wiek nie miał dla niego żadnego znaczenia.

Dorota Chotecka Radosław Pazura
Dorota Chotecka Radosław Pazura
Dorota Chotecka Radosław Pazura

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”: Jednak nie doczekamy się kontynuacji? Aktorzy są przeciwni
  2. Tak się bawi Majka Jeżowska. Wypasione wakacje w gronie słynnych polskich gwiazd
  3. Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony