Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Chotecka pogrążona w smutku. „Nasza Misia odeszła”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 26.05.2022 10:12

Dorota Chotecka pogrążona w smutku. „Nasza Misia odeszła”

Dorota Chotecka
TRICOLORS/East News

Dorota Chotecka podzieliła się bardzo smutną wieścią. Jej rodzina straciła wieloletnią, wierną przyjaciółkę. Na Instagrama zawitały zdjęcia, a w komentarzach spłynęły słowa współczucia i pocieszenia od fanów. Poruszające słowa gwiazdy.

Dorota Chotecka dba o to, aby być blisko swoich fanów. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia i filmy, które pokazują, jak wygląda życie gwiazdy, także poza kamerą i czerwonym dywanem.

Aktorka, wraz ze swoim partnerem, Radosławem Pazurą od niemal 30 lat tworzą związek, który mógłby stanowić wzór dla niejednego małżeństwa. Już nieraz dowiedli, że nawet największe trudności i nieszczęścia nie są w stanie ich rozdzielić.

Dorota Chotecka podzieliła się smutkiem. Cała rodzina straciła wierną przyjaciółkę

Gwiazda „Rancza” niejednokrotnie podkreślała, jak bardzo jest wdzięczna za swoich najbliższych. W wywiadzie z tygodnikiem „Świat i ludzie” Dorota Chotecka mówiła m.in. o relacjach z mężem i córką, początkach związku z Pazurą, a także o swoim domu rodzinnym. Nie omieszkała wówczas wspomnieć, że, mimo dość ciasnego metrażu towarzyszył im pies.

Miłość do czworonogów ujawniła się także w dorosłym życiu, a pomiędzy zamieszczanymi na Instagramie fotografiami fani mogli od czasu do czasu ujrzeć piękną przedstawicielkę rasy Leonberger — najpierw Taszę, a później Misię — zawsze wywołując zachwyt wśród fanów.

Przyjaciółka towarzyszyła rodzinie podczas wspólnych wyjazdów i nie ma wątpliwości, że wszyscy darzyli ją taką samą miłością, jak ona ich. Niestety, nic nie trwa wiecznie, i także na nią musiał kiedyś przyjść czas. Dorota Chotecka z wielkim smutkiem poinformowała na Instagramie, że Misia odeszła.

Nasza Misia odeszła. Życie nie składa się tylko z tych pięknych chwil – podzieliła się z fanami, pokazując kolaż ze zdjęć suni — od szczeniaka aż po ostatnie lata, a w komentarzach spłynęły słowa współczucia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pod studiem „DDTVN” czekała roztrzęsiona kobieta, wypatrywała Filipa Chajzera. „Kompletnie mnie to rozwaliło”
  2. „Królowa życia” przeszła nieudany zabieg medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?