Dorota Chotecka i Radosław Pazura wiedzą, jak zyskać sympatię fanów. Gwiazda „Rancza” pokazała męża, a pod nagraniem pojawił się zaskakujący komentarz. Uwagę zwróciła nietypowa fryzura aktora. Wygląda niczym u kultowego bohatera „Powrotu do przyszłości”. 

To jedna z tych par w show-biznesie, która zaskakuje nie tylko małżeńskim stażem, ale także energią i dystansem. Dorota Chotecka i Radosław Pazura są już niemal dwie dekady po ślubie, a mimo to wydaje się, jakby byli parą zakochanych nastolatków. Potwierdza to niemal każda aktywność w mediach społecznościowych.

56-latka zasłynęła rolą w „Miodowych latach” i „Ranczu” a od jakiegoś czasu związana jest z „M jak miłość”. Jej mąż także nie narzeka na brak zajęć. A mimo to ich Instagram wprost kwitnie i obfituje w zabawne, urocze nagrania. Pod ostatnim z nich pojawił się nietypowy komentarz. Internauta zwrócił uwagę na podobieństwo.

Pazura niczym z „Powrotu do przyszłości”? Dorota Chotecka pokazała męża, lecz takiego komentarza się nie spodziewała

Radosław Pazura także miał swój epizod w „M jak miłość” — jako Peter Schmidt. Zapamiętaliśmy go z resztą, jako młodziutkiego, przystojnego aktora z burzą drobnych loczków na głowie. Obecnie jego fryzura, krótko mówiąc, nieco bardziej zwraca uwagę. Nikt jednak nie spodziewał się, że 53-latek zostanie porównany do kultowej postaci.

Na Instagramie Dorota Chotecka podzieliła się z fanami tym, jak oboje przygotowują się na nadchodzącą zimę. Choć zachwycający, rozległy ogród za jej plecami zachwycał jeszcze soczystą zielenią, dziarsko ruszyła w stronę męża z dwoma siekierami, przygotowanymi do rąbania drewna. Z gracją wręczyła je ukochanemu wraz z soczystym buziakiem.

Pod rolką spłynęły komentarze odnoszące się do jesieni i końca lata. Jeden z nich szczególnie rzucił się w oczy. Jeden z internautów zwrócił uwagę, że korzysta z podobnego sprzętu, a zaraz potem stwierdził, że Radek jest podobny do bohatera „Powrotu do przyszłości”.

– Radek jest podobny do aktora z filmu „Powrót do przyszłości”, Christopher Allen Lloyd – czytamy.

I nie chodziło wcale o młodego Marty’ego, lecz… doktora Emmeta, który stał się prawdziwą ikoną szalonego naukowca. I rzeczywiście, spoglądając na kadry z filmu można zauważyć pewne podobieństwo pomiędzy białymi czuprynami aktora i wynalazcy machiny czasu.

Wygląda na to, że obaj bracia mają tendencję do upodabniania się do innych postaci. Jakiś czas temu Edyta Pazura pochwaliła się zabawną historią, w której jej mąż został pomylony… z Donaldem Tuskiem. 

Widzicie podobieństwo?

Dorota Chotecka
fot. instagram.com/
dorotachotecka
Dorota Chotecka
fot. instagram.com/
dorotachotecka
Dorota Chotecka
fot. instagram.com/
dorotachotecka
Dorota Chotecka
fot. kadr z filmu „Powrót do przyszłości” 1985, reż. R. Zemeckis
Dorota Chotecka
fot. instagram.com/
dorotachotecka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”. Maciej Rusin grający księdza po raz pierwszy zostanie ojcem? Jest oficjalny komentarz
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl