Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Chotecka pokazała nowego członka rodziny. Po smutnym wydarzeniu na twarzy aktorki znowu pojawił się uśmiech
Michał Fitz
Michał Fitz 12.07.2022 14:28

Dorota Chotecka pokazała nowego członka rodziny. Po smutnym wydarzeniu na twarzy aktorki znowu pojawił się uśmiech

Dorota Chotecka
TRICOLORS/East News

Dorota Chotecka kilka tygodni temu wykazała się nie lada szczerością, dzieląc się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych swoją stratą. Teraz ma z kolei powody do szczęścia, bo jej rodzina właśnie się powiększyła.

Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wygląda na niezwykle szczęśliwą. Trudno się zresztą dziwić, bo powód do radości trzyma na rękach, a ten ledwo się w nich mieści.

Dorota Chotecka o powiększeniu rodziny

Rodzina aktorki powiększyła się, ale nie o dziecko, a o nowego pieska. Jak można wyczytać z postu Choteckiej, szczeniak wabi się Lusia i pomimo ewidentnie młodego wieku, już jest ogromny. Na jednej z fotek widać, że artystka ledwo mieści go w ramionach, pomagając sobie kolanami. Choć zwierze w większości ją zasłania, widać, jak zza niego wyłania się szczery i szeroki uśmiech aktorki.

Dorota Chotecka nie sprecyzowała dokładnie, jakiej rasy jest to pies, więc trudno określić, jak będzie wyglądał, gdy już dorośnie. Biorąc jednak pod uwagę jego rozmiary jako szczeniaka, można przypuszczać, że będzie naprawdę spory. Niewykluczone, że później aktorka nie będzie już w stanie go podnieść.

Warto nadmienić, że Lusia niejako ma zapełnić lukę w sercu Choteckiej, która kilka tygodni temu pożegnała swojego wieloletniego, czworonożnego przyjaciela, Misię. Fani w sekcji komentarzy zaznaczają, że to świetny sposób, bo niektórzy przechodzili podobną żałobę i nowy pupil bardzo im w tym pomógł.

Nie tylko Dorota Chotecka kocha psy

Dorota Chotecka kocha zwierzęta na tyle, że nazywa je pełnoprawnymi członkami rodziny, ale nie tylko ona ma takie podejście do zwierząt. Podobnie czworonogów traktują też inne gwiazdy.

Wielką miłośniczką psów jest także Katarzyna Dowbor, która regularnie publikuje w mediach społecznościowych fotki swoich pupili. Bierze też udział w akcjach charytatywnych na rzecz potrzebujących pomocy czworonogów. Podobne podejście ma także Agnieszka Woźniak-Starak, właścicielka kilku piesków. Ta nawet na łamach „Dzień Dobry TVN” przy każdej okazji zaznacza, jak ważne jest odpowiednie traktowanie zwierząt. Swego czasu skrytykowała też na antenie Julię Wieniawę za kupno psa z podejrzanej hodowli.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje Helena Stoch. Charakterna góralka zasłynęła przed laty dziarskim „łopatowaniem”
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg