Jedna z najpopularniejszych pogodynek w Polsce, Dorota Gardias ma za sobą już ponad dwie dekady owocnej i udanej kariery zawodowej. Ta niezwykle sympatyczna prezenterka za każdym razem przysparza telewidzom uśmiechu na twarzy, a wczoraj przeszła samą siebie. Udostępniła na Instagramie archiwalne nagranie sprzed 20 lat, którym pokazała swoje zawodowe początki.

Aż ciężko uwierzyć, jak ten czas leci. Dorota Gardias przez ponad 20 lat gości na ekranach polskich telewizorów. Swoją wszechstronność i wielozadaniowość dzieli z nieschodzącym z twarzy uśmiechem oraz entuzjazmem. Tym razem nie było inaczej.

Dorota Gardias kariera

Prawdopodobnie dla nikogo nie będzie tajemnicą, że Dorota Gardias to prawdziwa gwiazda polskich serwisów pogodowych i informacyjnych. Obecnie przekazuje informacje o pogodzie na antenach: TVN Meteo, TVN24 oraz TVN. W swojej karierze prowadziła także takie programy jak: Projekt plaża, Projekt plaża nocą, alleZIMA! czy Meteo Maniak.

O jej niezwykłej wszechstronności mogliśmy się dowiedzieć przede wszystkim w roku 2009, kiedy to razem z Andrejem Mosejcukiem zwyciężyli w 9. edycji popularnego tanecznego show Taniec z gwiazdami, który wówczas emitowany był jeszcze na antenach TVN.

Prezenterka uwielbia podróżować, a wyzwania nie stanowią dla niej żadnej przeszkody, co dało się po niej poznać podczas przygód w drugiej edycji programu Azja Express, gdzie wystąpiła u boku swojej koleżanki Katarzyny Domerackiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Dzięki swojej wielozadaniowości, profesjonalizmowi, a przy tym niezwykłej sympatii, którą od wielu lat zaraża Polaków, w 2010 roku otrzymała nagrodę Telekamery. Jak widać, cechy te nie opuszczają jej do dziś. Niestety bywały i gorsze momenty. W ubiegłym roku dziennikarka poinformowała, że jest zakażona koronawirusem, jednak na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Dorota Gardias sprzed 20 lat

Wczoraj, tj. 25 lutego Dorota Gardias postanowiła opublikować na swoim Instagramie archiwalne nagranie, którym przypomniała swoje początki zawodowe. Miało to miejsce 21 lat temu. Przy okazji pozdrowiła innego znanego dziennikarza, Zygmunta Chajzera, który także znalazł się na owym nagraniu.

– Pozdrowienia dla Pana @zygmunt_chajzer – napisała Dorota Gardias, a do wpisu dodała hasztagi: #tv #prezenter #ilovemyjob #kamera #akcja #lubieto #idźnacałość.

Fani prezenterki okazali niemałe zdziwienie, że pracuje w telewizji już od ponad dwóch dekad. Zamieszczali komentarze, którymi nie mogli się nadziwić, że to już tyle czasu. Zresztą, to już nie pierwsza sytuacja, kiedy prezenterka raczy fanów czymś archiwalnym.

 21 lat!? Jak ten czas leci. Jest Pani taka młoda, a już tyle lat pracy, niemożliwe. Nic Pani się nie zmienia. Jak wino, im starsza, tym piękniejsza – napisała jedna z internautek.

Co sądzicie o wydaniu Doroty Gardias sprzed 21 lat?

Zobacz zdjęcie i wideo:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

Dorota Gardias udostępniła archiwalne nagarnie sprzed 21 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Poprzedni artykułMarzena Rogalska została usunięta ze spotu TVP. Jest zastąpiona Izabellą Krzan
Następny artykułKobieta, zamiast posprzątać w domu klientów, okradła ich. Wszystko zostało nagrane
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl