Dorota Gardias okradziona! Gwieździe przytrafiło się prawdziwe nieszczęście. Do jej domu włamali się nieznani sprawcy, którzy doszczętnie splądrowali mieszkanie pogodynki. To nie pierwsza taka sytuacja w życiu Gardias…

Dorota Gardias okradziona! To koszmarna sytuacja, szczególnie że miała miejsce zaledwie kilka dni przez Wigilią. Nie pomogły nawet środki bezpieczeństwa w postaci monitoringu i zabezpieczeń. O tegorocznych święta Bożego Narodzenia dziennikarka raczej nie będzie chciała pamiętać. Czy w ogóle uda się złapać sprawców? Jak się czuje Dorota Gardias?

Kim jest Dorota Gardias?

Urodzona 22 czerwca 1980 roku Dorota Gardias to polska fotomodelka i dziennikarka, najbardziej znana z roli pogodynki dla kanałów grupy TVN. 

Dorota Gardias startowała w licznych konkursach piękności, a jej zdjęcia trafiły do wielu ogólnopolskich magazynów. Wzięła również udział w kilku kampaniach reklamowych. Po raz pierwszy w mediach debiutowała jako pracownica TVP3 Lublin, a od czerwca 2006 roku jest prezenterką pogody w TVN Meteo. Brała także udział w dziewiątej edycji programu Taniec z gwiazdami.

Dorota Gardias okradziona. To nie pierwsza taka sytuacja w życiu dziennikarki…

Zanim Dorota Gardias z partnerem i córeczką Hanią wprowadziła się do Powsina, trzy lata wcześniej mieszkała z rodziną w willi na Wilanowie.

Pewnej nocy do wartej dwa i pół miliona rezydencji włamali się nieznani sprawcy. Dom został zupełnie ogołocony, zniknęła m.in. droga biżuteria. Nieprzyjemne doświadczenie okazało się na tyle traumatyczne dla Gardias, że przeniosła się z rodziną do wynajmowanego lokum.

Dorota Gardias okradziona. Co się stało tamtej nocy?

Dorota Gardias okradziona: o popełnieniu przestępstwa poinformował opinię publiczną Krzysztof Sawicki, sprzedawca samochodów i partner pogodynkiWczoraj po godzinie 20 w Powsinie miało miejsce włamanie. Trzech drani weszło, splądrowało, zniszczyło i okradło mój dom. Uderzyli w święte miejsce moje i mojej rodziny. 

Wpis został opublikowany za pośrednictwem portalu Facebook w nocy z piątku 21 grudnia na sobotę 22. Z dalszego ciągu wpisu możemy wywnioskować, że para nie zwlekała z zawiadomieniem organów ścigania. Panowie – bardzo źle trafiliście. Znajdę was przed policją, to tylko kwestia czasu. Za pomoc w odnalezieniu włamywaczy przewidziano nagrodę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota gardias okradziona
fot. instagram.com @dorotagardias

Nieszczęście spadło na Dorotę Gardias i jej rodzinę zaledwie kilka dni przed świętami. Czy zostanie z córeczką i partnerem w okradzionym mieszkaniu?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWyznanie Marii: „Urodziłam w wieku 18 lat. Dziecko zniszczyło mi życie, mam do niego żal”
Następny artykułGrażyna Torbicka: Mąż gwiazdy to znany lekarz. Są razem prawie 40 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.