Dorota Segda z partnerem stanowią jedną z najbardziej udanych par show-biznesu. Mimo upływu lat nadal świetnie się dogadują. Niestety, ich szczęście miało swoją cenę. Aktorka 10 lat czekała, aż ukochany zostawi żonę. W wywiadzie dla Urody Życia zdradza, czy było warto. 

Ich związek od początku budził niemałe poruszenie w polskim show-biznesie. Młodziutka aktorka, która stawiała pierwsze kroki w zawodzie i uznany kompozytor. Chociaż wiele osób wróżyło, że uczucie nie przetrwa próby czasu, nadal za sobą szaleją. Dorota Segda z partnerem wiodą niemal idealne życie. Czekali aż dziesięć lat, by móc przysiąc sobie miłość przed całym światem. Do pełni szczęścia brakuje im tylko jednego…

Dorota Segda z partnerem: jak się poznali?

Dorota Segda i Stanisław Radwan poznali się, kiedy aktorka została zatrudniona w Teatrze Starym w Krakowie. Traf chciał, że to właśnie Radwan był w tamtym czasie dyrektorem instytucji. Ona zaledwie miesiąc wcześniej wyszła za mąż i kończyła studia, on miał żonę i dzieci. 

Romans ślicznej artystki ze starszym o 27 lat mężczyzną miał rozpocząć się, kiedy ekipa teatralna wyruszyła w tournée po Japonii. Zakochana kobieta była zmuszona czekać aż dziesięć lat, by móc przedstawiać się jako „pani Radwan”. Kompozytor wspominał w rozmowie z portalem wiesz.net.pl, że kilkakrotnie odchodził i wracał do dotychczasowej partnerki.

Wiele „życzliwych” osób spekulowało, że panna młoda prędko znudzi się starszym mężem, a różnica pokoleniowa jest nie do pokonania. Na szczęście Dorota Segda z partnerem skutecznie zamknęli usta wszystkim plotkarzom – do dziś trwają w harmonijnym związku. 

Czy Dorota Segda ma dzieci?

Żona Stanisława Radwana zdobyła się niedawno na zaskakujące wyznanie. Wyjawiła, że chociaż nigdy nie żałowała decyzji o związku z obecnym mężem, nie udało jej się spełnić jednego z najważniejszych marzeń. O co takiego chodzi?

Dorota Segda z partnerem nie mają dzieci. Artystka zdradziła w wywiadzie dla magazynu Uroda Życia, że chociaż oboje marzyli o posiadaniu potomstwa, nie było im dane doczekać się wspólnego malucha. 

– Nie ukrywałam nigdy, że walczyliśmy z mężem o własne dzieci. Zrobiliśmy wszystko. Ale się nie udało. […] Choć nie mówię, że nie płakałam. Płakałam sporo. 

Gwiazda jest za to wspaniałą ciocią dla kilkunastoletniego siostrzeńca Rocha. Ma również rewelacyjne kontakty z dziećmi swojego męża. Chociaż Dorota Segda z partnerem nie spełnili marzenia o własnym potomstwie, przetrwali trudne chwile dzięki sile miłości. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota segda z partnerem
fot. filmpolski.pl

Dorota Segda z partnerem czekali aż dziesięć lat, by móc wziąć ślub.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórka zmarłej Anny Przybylskiej została AKTORKĄ! 16-latka zagrała w filmie
Następny artykułMichał Szpak tańczy bez koszulki. Jest bardzo gorąco!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.