Dorota Szelągowska uchodzi za niemal perfekcyjną. Każdy jej projekt jest wykończony z dbałością o najmniejsze szczegóły, a ona sama ma wierne grono fanów proszących o przeróżne porady. Okazuje się, że lubiana projektantka wnętrz w życiu prywatnym zmaga się z pewnym uzależnieniem. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Dorota Szelągowska po raz pierwszy opowiedziała o swojej tajemnicy. Szczegóły dotyczące jej uzależnienia są zaskakujące, a sprawa na tyle poważna, że wymagała rozmowy z terapeutką. Gwiazda zdradziła, co usłyszała za zamkniętymi drzwiami gabinetu.

Dorota Szelągowska: uzależnienie

Od czego uzależniona jest Dorota Szelągowska? Dorota Szelągowska uzależniona jest od… przeprowadzek. Miejsce zamieszkania zmieniała już 16 razy. Prezenterka kocha nowe pomieszczenia i ciągle się przeprowadza, a jeśli nie może tego robić i tak stara się wprowadzać pewne zmiany.

-Mam prawie czterdzieści lat, więc wychodzi mniej więcej po dwa lata życia w jednym miejscu. Dla mnie to nic niesamowitego. Powiedziałabym, że to taki klasyk. Co jakiś czas muszę albo zrobić generalny remont, albo się przeprowadzić, bo mnie nosi – wyznała w rozmowie z Plejadą.

Gwiazda TVN ma głowę pełną pomysłów, co widać w jej programach. Fani nie mieli pojęcia, że poza planem spędza długie godziny nad urządzaniem swoich kolejnych mieszkań.

Gdzie mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska mieszka w Warszawie, ale oczywiście dokładnej lokalizacji swojego obecnego mieszkania nie zamierza zdradzać. Gwiazda ma też dom na Warmii, gdzie zażywa świeżego powietrza i odpoczywa od głośnej stolicy. Swoją wielką miłość do zmiany otoczenia w pewnym momencie musiała skonsultować ze specjalistką.

-Kiedyś wydawało mi się, że może powinnam w końcu osiąść. Zastanawiałam się, czy moja potrzeba zmian ma jakiś głębszy psychologiczny sens. Rozmawiałam o tym nawet z terapeutką i ona zapytała mnie, czy mi to przeszkadza. Zgodnie z prawdą, powiedziałam jej, że niespecjalnie. Usłyszałam, że nie ma sensu więc z tym walczyć – powiedziała Plejadzie.

Niedawno prezenterka chwaliła się swoim wyremontowanym mieszkaniem. Przestronne pomieszczenia, elegancki gabinet, kuchnia z elementami złota i taras na dachu wymagały ogromnych nakładów pracy, ale efekt zachwycił nawet wymagającą projektantkę. Czy w końcu znalazła swoje miejsce na ziemi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska jest uzależniona od przeprowadzek.

dorota szelągowska
https://www.instagram.com/dotindotin/

Gwiazda niedawno urządziła bajkową kuchnię.

DOROTA SZELĄGOWSKA
instagram.com/dotindotin

Pierwszy raz opowiedziała o swoim problemie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. „Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios
Poprzedni artykułMatka zobaczyła, jak pitbull ciągnął po ziemi jej córeczkę. Przeżyła chwilę grozy
Następny artykułMatka więziła córkę w pokoju przez 25 lat. Gdy policjanci weszli do środka, odkryli prawdę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.