Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. Skróciła włosy i postawiła na odważny kolor, wygląda zjawiskowo
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 19.01.2020 11:17

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. Skróciła włosy i postawiła na odważny kolor, wygląda zjawiskowo

dorota szelągowska
fot. instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska jest uwielbiana przez wszystkich fanów programów o remontach. Jej program Domowe rewolucje uwielbiany jest przez Polaków. Kojarzona ze swoją charakterystyczną blond fryzurą, teraz zupełnie zmieniła wizerunek. Jak teraz podoba wam się dziennikarka? My uwielbiamy jej nowy look!

Prezenterka telewizyjna kojarzona jest ze swoją wybuchową osobowością i nietypowym humorem, którym zawsze wręcz tryska w swoim programie Domowe rewolucje. Jednak swojemu wizerunkowi ciągle jest wierna, szczególnie swojej naturalnej, lekkiej fryzurze. Teraz jednak Dorota Szelągowska postanowiła spróbować czegoś nowego.

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Dorota Szelągowska podzieliła się na swoim koncie na Instagramie metamorfozą, jaką przeszła pod czujnym okiem stylistów. Stylizacja ta powstała do spotu kręconego dla TVN. Dziennikarka wygląda na zdjęciach wspaniale. Ta zmiana dodała jej wizerunkowi świeżości!

Jej prosty bob został trochę zmieniony, włosy zostały podcięte i podkręcone. Zmienił się także ich kolor. Naturalny, ciepły blond zamienił się w coś dużo zimniejszego, jej włosy miejscami są wręcz białe. Został jej również zrobiony makijaż, świetnie podkreślający jej urodę.

Styl Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska w swoim programie Domowe rewolucje nie obawia się kolorów i ciekawych strojów. Kilka dni temu zachwyciła fanów swoją nową kurtką. Ta puchówka w intensywnych odcieniach zieleni, niebieskiego i czerwieni wraz z połączeniem z zieloną czapką dały świetny efekt.

Jak się okazuje, za taki wygląd nie trzeba wcale zapłacić ogromnych pieniędzy. Dziennikarka kupiła ją w sieciówce. Można było mieć ją za tak niewielkie (jak na zimową kurtkę) pieniądze jak 280 złotych. To dowód na to, że wcale nie trzeba być bogaczem, by wyróżnić się stylem z tłumu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska

Zdjęciami z metamorfozy podzieliła się na Instagramie.

dorota szelągowska

Wyglądała naprawdę przepięknie, gratulacje dla stylistów, którzy o to zadbali.

dorota szelągowska

Na jej profilu zazwyczaj pojawiają się głównie zdjęcia wnętrz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Mężczyzna wsiadł do taksówki i powiedział jedynie: ,,Szybko na Pragę, moja dziewczyna umarła”
  3. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  4. Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. ,,Pani Gadżet ma powód do świętowania
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: jastrzabpost.pl