Dorota Szelągowska w wywiadzie dla magazynu Viva, wyznała, że być może miała koronawirusa. Projektantka wnętrz obawia się, że groźny patogen mógł zaatakować ją już wcześniej. Dorota Szelągowska cały czas przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa, chodzi w maseczce i ogranicza kontakt z innymi. Jak więc doszło do potencjalnego zakażenia?

Koronawirus to wciąż zmora każdego z nas. Z każdym dniem liczba zakażeń rośnie. Wiele osób od tygodni nie przekracza progu swojego mieszkania w innym celu niż uzupełnienie lodówki. Dorota Szelągowska także należy do tej grupy. Mimo respektowania obostrzeń projektantka podejrzewa, że koronawirus mógł dotknął również ją. 

Dorota Szelągowska miała koronawirusa?

Dorota Szelągowska jest jedną z osób, która na poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa. Projektantka wnętrz nie bagatelizuje wszelkich zasad i ściśle trzyma się wprowadzonych restrykcji. W trosce o zdrowie swoje i bliskich musiała również podjąć bardzo trudną decyzję, o czym już pisaliśmy. 

Mimo tego, że Dorota Szelągowska nie weryfikowała obecności koronawirusa, to obawia się, że groźny patogen mógł zaatakować ją dużo wcześniej. Epidemia w Polsce pojawiła się 4 marca, kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano u jednego z pacjentów w Zielonej Górze COVID-19. Dorota Szelągowska podczas wywiadu dla magazynu Viva wspominała, że na początku marca rozchorowała się jak nigdy wcześniej.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała przejmujące nagranie. Fani: ”Płakać się chce, jak się na to patrzy”
  2. Minister zdrowia wypowiedział bardzo niepokojące słowa. Niebezpieczeństwo nadejdzie już jesienią
  3. ”Milionerzy”: wpadka uczestnika. Mógł wygrać ogromną sumę, poległ na prostym pytaniu

Dorota Szelągowska opowiada o chorobie

Gwiazda wspomina chorobę, która dopadła ją wraz z początkiem marca. Z perspektywy czasu prezenterka podejrzewa, że być może był to koronawirus. Jednak nie ma pewności co do tej kwestii. 

– Nie wiem tego na pewno. Ale na początku marca rozchorowałam się tak bardzo, jak jeszcze nigdy w życiu – podkreśla Szelągowska, jak cytuje kobieta.gazeta.pl

Gwiazda wspominała, że chciałaby wiedzieć, czy jest już odporna na koronawirusa. Ta informacja niewątpliwie by ją uspokoiła. 

– Chciałabym wiedzieć, czy mój organizm jest już odporny, bo pewnie byłoby mi łatwiej to wszystko znieść. Z drugiej strony nawet jak przejdziesz koronawirusa, nie masz pewności, że nie zaatakuje drugi raz – stwierdza Dorota, jak podaje kobieta.gazeta.pl. 

Miejmy nadzieje, że Dorota Szelągowska nie ma się czego obawiać. Życzymy dużo zdrowia i więcej spokoju!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Szelągowska
fot. youtube.com/ TVN Style

Dorota Szelągowska wyznała, że być może miała koronawirusa. 

Dorota Szelągowska
instagram.com/dotindotin/?hl=pl

Projektantka wnętrz opowiedziała o uciążliwej chorobie, która dotknęła ją na początku marca. 

Dorota Szelągowska
instagram.com/dotindotin/?hl=pl

Gwiazda podejrzewa, że być może był to właśnie COVID-19. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Co musisz o nich wiedzieć?
  2. WP: Wielkie zmiany w Polsce po majówce. Podano szczegóły dotyczące obostrzeń
  3. Matura 2020: znamy termin. Rząd podał konkretne informacje dotyczące szkół i egzaminów
  4. Od czerwca trudniej będzie wziąć ślub. Nowe przepisy nie spodobają się wielu
  5. Najmodniejsze kolory włosów 2020
  6. Rząd zmienia plany ws. pieniędzy dla rodziców? Money: Chcą wprowadzić „zorganizowaną opiekę dla dzieci”

Źródło: kobieta.gazeta.pl 

 

Poprzedni artykułGdy opublikowała swoje zdjęcia, cały świat wyśmiał ją za wygląd. Kolejne pokazała dopiero 8 lat później
Następny artykułŻona i mąż też muszą zachować odległość 2 metrów na spacerze. Mateusz Morawiecki wyjaśnia, dlaczego
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.