Dorota Szelągowska: dom gwiazdy mogą już zobaczyć wszyscy! Prezenterka pokazała niemal cały projekt, mimo że nie został jeszcze w całości zrealizowany i pochwaliła się kuchnią: O takiej marzyłam. Musicie zobaczyć te kolory! Fanom się spodobało?

Dorota Szelągowska: dom gwiazdy już niebawem będzie gotowy. Trwają prace nad wykończeniem jej wymarzonego lokum. Gwiazda nie wytrzymała i zdjęciami pochwaliła się z obserwatorami! Ujawniła też niemal cały projekt. Jaki miała pomysł na kuchnię? Połączyła kilka ciekawych kolorów i zestawiła je z marmurem.

Dorota Szelągowska: dom będzie gotowy już niebawem

Prezenterka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem jeszcze nieskończonej kuchni. Łatwo jednak wyobrazić sobie efekt, bo najważniejsze elementy i różowe ściany już są!

– Już za chwileczkę, już za momencik! Cała granatowa, taka, o jakiej marzyłam. Do tego złoto, róż i spieki imitujące marmur — napisała Dorota na Instagramie.

Gwiazda nie może doczekać się finału remontu. Zwróciła też uwagę, jaki efekt daje połączenie czerni z granatem i jest nim zachwycona. Pokazała jednak dużo więcej — wiemy już, jak będzie wyglądał salon!

Dorota Szelągowska pokazała projekt domu

Wierni obserwatorzy Doroty Szelągowskiej już od kilku miesięcy wiedzieli, jak najprawdopodobniej będzie wyglądało jej nowe mieszkanie, ponieważ w marcu zdecydowała się pokazać niemal cały projekt.

– Odwlekałam pokazanie Wam projektu mojego nowego mieszkania, bo cały czas był nieskończony. I nadal taki jest, ale już się pogodziłam z tym stanem — napisała prezenterka.

Jak dom gwiazdy podoba się jej fanom? Wielu z nich postanowiło się wypowiedzieć na temat gustu Doroty. Zdania co do projektu są podzielone, a największą dyskusję wywołał ciemny kolor mebli kuchennych.

– Śliczna, ale czy praktyczna? Ciemne meble to dramat przy dzieciach i częstym urzędowaniu w garach.

– Granatowa kuchnia — moje marzenie… Właśnie zaczęłam budowę domu i granatowa kuchnia będzie na 100%, ku niedowierzaniu rodziny i znajomych!

Dorota Szelągowska od lat prowadzi programy związane z remontami i dekorowaniem domów, nic dziwnego, że jest inspiracją dla swoich fanów i widzów. Pod zdjęciami dotyczącymi jej mieszkania, gwiazda dostaje wiele komentarzy, których autorzy chcieliby się dowiedzieć, gdzie kupić podobne meble. Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć efekt końcowy!

ZOBACZ  NOWY DOM DOROTY SZELĄGOWSKIEJ:

Dorota Szelągowska: dom
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska pokazała już wymarzoną kuchnię.

Dorota Szelągowska: dom
instagram.com/dotindotin

Prezenterka ujawniła też niemal cały projekt nowego domu!

Dorota Szelągowska: dom
instagram.com/dotindotin

Ukończenie remontu tuż, tuż. Ciekawi nas efekt końcowy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska wydała ostre oświadczenie do mediów. Powiedziała o stanie zdrowia ojca
  2. Kinga Rusin nago na okładce! Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję w słusznej sprawie
  3. Dawid Kwiatkowski ma nową dziewczynę? Pokazał ich intymne zdjęcie, jest piękna
  4. 45-letnia piosenkarka w zaawansowanej ciąży na okładce! „Kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”
  5. Synowie Kory to dziś dorośli mężczyźni. Kim są dzieci Kory, królowej polskiego rocka?
Poprzedni artykułKomar tygrysi w Polsce! Jest niezwykle niebezpieczny, jak go rozpoznać?
Następny artykułChoroba zaatakowała Adriannę Biedrzyńską w 2014 roku. Usłyszała wyrok: „Zostało mi trzy tygodnie do trzech miesięcy”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.