Dorota Szelągowska: dzieci gwiazdy będą miały rodzeństwo? Prezenterka znana z takich programów jak Domowe rewolucje czy Dorota was urządzi skomentowała, czy w jej życiu wkrótce pojawi się kolejny członek rodziny. Jej odpowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Córka Katarzyny Grocholi jest już mamą dwójki dzieci. Szelągowska przywiązuje dużą wagę do zarówno do prywatności swoich potomków, jak i obecnego męża. Dociekliwi fani zapytali wprost, czy prezenterka spodziewa się kolejnego dziecka

Dorota Szelągowska: dzieci są jej największym szczęściem!

Przez 13 lat gwiazda stacji TVN była związana ze znanym polskim dyrygentem, Adamem Sztabą. Owocem ich relacji jest syn Antoni, urodzony w 2001 roku. Jak przyznaje gwiazda, małżeństwo z muzykiem było dla niej ogromnym doświadczeniem:

 — Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci — wspomniała w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Po rozwodzie ze Sztabą prezenterka ponownie wyszła za mąż i w 2018 roku urodziła córkę, Wandę. 

Dorota Szelągowska jest w ciąży?

Z okazji zeszłorocznego andrzejkowego święta, Szelągowska brała udział w tradycyjnym laniu wosku przez dziurkę od klucza.

Efektem zabawy pochwaliła się na Instagramie. Fani zareagowali bardzo szybko: 

— Oj, widzę kolejnego dzidziusia ze smoczkiem — skomentował jeden z obserwatorów. 

Gwiazda bardzo szybko odniosła się do tej wypowiedzi:

— Nie idźmy tą drogą! Wanda i Antoni mi całkiem wystarczają — odpowiedziała żartobliwie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Szelągowska: dzieci
instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska jest związana z telewizją już od 1998 roku. Obecnie znana jest głównie z programów, w których zajmuje się rewolucjami domów polskich rodzin.