Dorota Szelągowska: fryzura gwiazdy jest świetna! Jakiś czas temu prezenterka zmieniła całkowicie swój wizerunek i ścięła i tak już dość krótkie włosy. Swoją metamorfozą podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Nowa fryzura Szelągowskiej jest naprawdę stylowa, zobacz, jak ją wykonać!

Gwiazdy wręcz uwielbiają dzielić się zmianami w wyglądzie ze swoimi fanami! Na instagramie możemy podziwiać metamorfozy celebrytów, które często inspirują nas do podjęcia decyzji o zmianie. Ostatnio fanów zaskoczyła Dorota Szelągowska: fryzura gwiazdy jest naprawdę świetna! Zobacz, jak upodobnić się do prezenterki.

Dorota Szelągowska: fryzura gwiazdy jest bajeczna

W grudniu 2018 gwiazda zaskoczyła wszystkich publikując na instagramie zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Prezenterka postawiła na blond irokeza: znacznie skróciła włosy na bokach, za to te na czubku głowy pozostawiła nieco dłuższe. Fani zachwycili się metamorfozą Szelągowskiej, nie obyło się jednak bez pytań o przyczyny tak nagłej zmiany.

– Na wiosnę włosy zostały spalone, bo postanowiłam zdradzić Maćka Maniewskiego i poszłam do innego salonu. Kara 🙂 Maciek potem uratował je innym cięciem, cudownym, ale niestety włosów nie dało się uratować i sukcesywnie odpadały 🙁 Teraz pożegnałam się z włosami, ale mam fryzurę ❤️ – wyjaśniła powód drastycznego cięcia gwiazda.

Teraz jednak Szelągowska znów zachwyciła nas nową fryzurą! Zaledwie kilka dni temu prezenterka zaprezentowała nam całkiem nowy styl uczesania.

Metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Prowadząca Domowych Rewolucji ostatnio zaskakuje zmianą po zmianie! Gwiazda po raz kolejny zmieniła nieco fryzurę i znów wzbudziła zachwyt fanów. Na zdjęciu opublikowanym przez Szelągowską widzimy nie tylko zmianę fryzury, ale i sporą utratę wagi. Celebrytka jest w naprawdę świetnej formie!

Dorota Szelągowska: fryzura gwiazdy znów zaskakuje! Tym razem poinformowała obserwujących, że zamierza już włosy zapuszczać, a nie skracać. Szelągowska zaprezentowała nową, stylową fryzurę w chłodnym odcieniu blondu. Widać, że włosy przez kilka miesięcy zdążyły podrosnąć i tym razem gwiazda postawiła na krótką grzywkę na bok. 

Jak zrobić fryzurę jak Dorota Szelągowska?

Jak zrobić podobną fryzurę w domowych warunkach? Jeśli masz włosy podobnej długości, co Dorota Szelągowska, wystarczy, że nieco natapirujesz grzywkę u nasady, a następnie wyprostujesz ją i utrwalisz lakierem. Jeżeli dopiero rozważasz cięcie – a krótkie włosy są obecnie bardzo modne – pamiętaj, by poprosić fryzjera o znaczne skrócenie włosów po bokach i z tyłu, a pozostawienie nieco dłuższych na samym czubku głowy. Dzięki temu pozostawisz sobie pole manewru do rozmaitych uczesań: wystarczy odrobina lakieru, żelu albo użycie prostownicy, by wyczarować stylową fryzurę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska: fryzura
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie.