Dorota Szelągowska zaskoczyła swoich wielbicieli niespodziewaną decyzją. Mimo że gwiazda TVN jest bardzo rodzinna i uwielbia spędzać czas w towarzystwie najbliższych, nie pojawiła się na ślubie swojej mamy. Czy Katarzynie Grocholi było przykro z powodu nieobecności córki? 

Sekretny ślub Katarzyny Grocholi dla wielu osób był niemałym zaskoczeniem. Pisarka dopiero po dziewięciu miesiącach od ceremonii przyznała, że jest mężatką, czym wprawiła w osłupienie swoich wielbicieli. Okazuje się, że nie ona jedna wzięła ślub w tajemnicy przed całym światem. Szlaki przetarła jej córka, Dorota Szelągowska, która również zdecydowała się na skromną uroczystość z dala od błysku fleszy. 

Dlaczego Dorota Szelągowska nie pojawiła się na ślubie swojej mamy?

Dorota Szelągowska nie pojawiła się na ślubie swojej mamy ze względu na zobowiązania zawodowe. W tym dniu musiała pojawić się na planie zdjęciowym. Katarzyna Grochola wyjaśniła całą sytuację w rozmowie z dziennikarzami:

U nas skromne śluby to ostatnio tradycja rodzinna. Dorotkę zaprosiłam na swój ślub, ale ponieważ miała w tym czasie zdjęcia na planie, to skończyło się na tym, że świętowaliśmy jedynie w gronie dwóch świadków – cytuje Katarzynę Grocholę portal party.pl.

Okazuje się, że Katarzyna Grochola nie żywi urazy do córki. Całkowicie rozumie, że nie mogła zrezygnować z planów zawodowych – wszyscy, którzy pracują w produkcji telewizyjnej doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to ciężka praca, która wymaga od nas wielkiego zaangażowania – czasem kosztem spraw prywatnych. Podobno Grochola planuje huczne wesele! Czy tym razem Dorota Szelągowska zjawi się na uroczystości? To się jeszcze okaże! 🙂

Dorota Szelągowska miała nietypowe wesele!

Szelągowska na ceremonię ślubną nie zaprosiła swojej matki – nie zrobiła tego jednak ze złej woli. Projektantka wytłumaczyła, że uroczystość była bardzo skromna i oprócz pary młodej pojawili się tylko świadkowie. Po części oficjalnej para młoda i świadkowie wybrali się do kawiarni na kawę. Za całą uroczystość Szelągowska zapłaciła jedynie…65 złotych! Czy to najmniej kosztowny ślub w historii? 🙂

Mimo nieobecności na uroczystościach ślubnych panie pozostają w bliskiej relacji i nie chowają wobec siebie gniewu i urazy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota szelągowska
instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola pojawią się w najnowszym odcinku programu Kuba Wojewódzki. Będziecie oglądać?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNiezwykłe znalezisko w starym kredensie. Mężczyzna kupił mebel i odkrył prawdziwy skarb
Następny artykułŚmierć Zbigniewa Wodeckiego była ciosem dla wielu. Przed operacją powiedział poruszające słowa